PLASMON Kapsička Smoothie NUTRI-MUNE jablko, borůvka, kokos a oves 85g, 8 m+

Kód výrobku: F176298 Dodavatelský kód: 76019126

Značka:

PLASMON Kapsička Smoothie NUTRI-MUNE jablko, borůvka, kokos a oves 85g, 8 m+

Značka:

Produkty značky Plasmon jsou vyrobené v Itálii podle jedinečných receptur s ověřitelným původem každé suroviny dle standardu Oasi nella Crescita®. Všichni pěstitelé a dodavatelé mají předepsaná přísná pravidla šlechtění a pěstování, která jsou pravidelně kontrolována. V našich produktech tak naleznete jen ty nejkvalitnější suroviny. Dbáme na to, aby výživa vašeho miminka byla především zdravá a vyvážená, ale také dostatečně pestrá. Proto u nášich produktů naleznete mnoho variant a příchutí, které vašemu malému labužníkovi představí celou řadu nových chutí a textur. Vše navíc bez přidaných konzervantů a umělých barviv. Značka Plasmon má za sebou více jak 120 let zkušeností s kojeneckou výživou a zakládá si především na prvotřídní kvalitě a skvělé chuti, aby dokonale uspokojila všechny nutriční potřeby vašich malých jedlíků. Díky tomu je na poli kojenecké výživy již dlouhá leta značkou číslo jedna v Itálii.

Ovocný sáček Plasmon NUTRIMUNE s jablkem, borůvkami, kokosem a ovsem je díky praktickému balení, lahodné ovocné chuti a především 100% přírodnímu složení ideální svačinou na doma i na cesty. V našich produktech naleznete vždy jen ty nejlepší ingredience s dohledatelným původem a velmi přísmou a pečlivou kontrolou kvality. Nutri-Mune je naše exkluzivní mléčná složka fermentovaná pomocí L. Paracasei CBA L74, která pochází z výběru enzymů přítomných v přírodě z našeho dětského výzkumného centra. Jedná se o 12 let výzkumu – patentovaná technologie. Vybíráme navíc jen ty odrůdy, které jsou nejvhodnější pro nutriční potřeby vašeho miminka. Příprava probíhá dle 100% přírodního receptu, proto v našich kapsičkách nenajdete žádné konzervanty ani barviva. Obsahují pouze přírodní ovocné cukry a jsou zdrojem vitaminu C. Kapsičky Plasmon jsou dostupné v mnoha variantách, a proto jsou pro vaše miminko ideálním společníkem při objevování nových ovocných chutí. Vhodné od ukončeného 8. měsíce věku, pokud pediatr nedoporučí jinak.

Složení: Ovocné pyré (91,5 %) – jablko (80 %), borůvka (11,5 %), kokos (2 %), oves (1,5 %), sušené fermentované odstředěné mléko s Lacticaseiba­cillus paracasei CBA L74 (4,1 %), koncentrovaná citronová šťáva, vitamin C. Alergeny jsou uvedeny tučně. Může obsahovat stopy sóji. Výrobek by měl být skladován na suchém místě mimo dosah zdrojů tepla.

  • 100% přírodní složení bez přidaného cukru – obsahuje pouze přírodní ovocné cukry
  • bez přidaných barviv a konzervantů
  • pouze italské ovoce
  • vyrobeno v Itálii
  • zdroj vitaminu C
Značka:
Plasmon
Věk
od 9. měsíce
BIO
ne
Bez lepku
Bez cukru
ano
Složení
vícedruhové