PLASMON Mléčná jablečná kaše 250g

PLASMON Mléčná jablečná kaše 250g

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: plasmon7304 , EAN: 8001040040393

PLASMON Mléčná jablečná kaše 250g

Plasmon Mléčná jablečná kaše 250g

Popis:

Vhodné pro děti od dokončeného 4. měsíce. Kaše je určena na přípravu prvních příkrmů.

Mléčná kaše nevyžaduje vaření a je ideální pro přípravu plnohodnotného jídla nebo vydatné svačiny během několika sekund. Kaše je krémová a bez hrudek a pomáhá tak dítěti aby lehce polykalo a zvykalo si tak na nové konzistence.

Jedná se o produkt ze surovin pěstovaných v souladu s pravidly Oasi® Plasmon tzn. v nejlepších podmínkách na vybraných polích, které jsou daleko od potenciálních zdrojů znečištění. Ovoce se sbíráno výhradně ručně.

Skladování:

Skladujte a uchovejte při teplotě: +10°C až +25°C na suchém místě daleko od zdrojů tepla. Návod na použití: Vložte 3–4 lžíce kaše do 80/100 ml horké vody. Zamíchejte a je hotovo. Jedna lžíce odpovídá přibližně 6 gramům.

Složení:

Rýžová mouka (), sušené odstředěné mléko 30% (), jablečné pyré (), cukr, palmový olej, maltodextrin, přírodní aroma, minerální látky (vápník, fosfor, železo), mléčné bílkoviny, vitamíny Obsahuje mléko. Neobsahuje lepek.
(
) 100 g produktu ve formě prášku, který obsahuje ekvivalent 36g rýžové mouky, 23 g prášku odstředěného mléka, 18g jablkového pyré.

Hmotnost obsahu: 250g

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader