PLASMON Mléčná jablečná kaše 250g

PLASMON Mléčná jablečná kaše 250g

PLASMON Mléčná jablečná kaše 250g

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: plasmon7304 , EAN: 8001040040393

Plasmon Mléčná jablečná kaše 250g

Popis:

Vhodné pro děti od dokončeného 4. měsíce. Kaše je určena na přípravu prvních příkrmů.

Mléčná kaše nevyžaduje vaření a je ideální pro přípravu plnohodnotného jídla nebo vydatné svačiny během několika sekund. Kaše je krémová a bez hrudek a pomáhá tak dítěti aby lehce polykalo a zvykalo si tak na nové konzistence.

Jedná se o produkt ze surovin pěstovaných v souladu s pravidly Oasi® Plasmon tzn. v nejlepších podmínkách na vybraných polích, které jsou daleko od potenciálních zdrojů znečištění. Ovoce se sbíráno výhradně ručně.

Skladování:

Skladujte a uchovejte při teplotě: +10°C až +25°C na suchém místě daleko od zdrojů tepla. Návod na použití: Vložte 3–4 lžíce kaše do 80/100 ml horké vody. Zamíchejte a je hotovo. Jedna lžíce odpovídá přibližně 6 gramům.

Složení:

Rýžová mouka (), sušené odstředěné mléko 30% (), jablečné pyré (), cukr, palmový olej, maltodextrin, přírodní aroma, minerální látky (vápník, fosfor, železo), mléčné bílkoviny, vitamíny Obsahuje mléko. Neobsahuje lepek.
(
) 100 g produktu ve formě prášku, který obsahuje ekvivalent 36g rýžové mouky, 23 g prášku odstředěného mléka, 18g jablkového pyré.

Hmotnost obsahu: 250g

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader