PLASMON Nutri-mune 4 kojenecké mléko 2x350 g, 24m+

Kód výrobku: F157889 Dodavatelský kód: 70371700

Běžná cena

459 Kč

Cena po slevě

282 Kč
Cena za 100 g: 40 Kč
Dlouhodobě snížená cena
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

PLASMON Nutri-mune 4 kojenecké mléko 2x350 g, 24m+

Značka:

Produkty značky Plasmon jsou vyrobené v Itálii podle jedinečných receptur s ověřitelným původem každé suroviny dle standardu Oasi nella Crescita®. Všichni pěstitelé a dodavatelé mají předepsaná přísná pravidla šlechtění a pěstování, která jsou pravidelně kontrolována. V našich produktech tak naleznete jen ty nejkvalitnější suroviny. Dbáme na to, aby výživa vašeho miminka byla především zdravá a vyvážená, ale také dostatečně pestrá. Proto u nášich produktů naleznete mnoho variant a příchutí, které vašemu malému labužníkovi představí celou řadu nových chutí a textur. Vše navíc bez přidaných konzervantů a umělých barviv. Značka Plasmon má za sebou více jak 120 let zkušeností s kojeneckou výživou a zakládá si především na prvotřídní kvalitě a skvělé chuti, aby dokonale uspokojila všechny nutriční potřeby vašich malých jedlíků. Díky tomu je na poli kojenecké výživy již dlouhá leta značkou číslo jedna v Itálii.

Kojenecké mléko Plasmon Nutrimune 4 od 24. do 36. měsíce věku vyráběné z částečně odstředěného mléka. K výrobě kojeneckého mléka Plasmon využíváme výhradně italské mléko z oblasti Pianura Padana, které přebíráme do 24 hodin po dojení. Dbáme také na správnou výživu našich krav, které jsou krmeny pouze vyváženou rostlinnou stravou. Všechny ingredience mají dohledatelný původ a podléhají velmi přísné kontrole kvality tak, abyste v našich produktech nalezli jen to nejlepší pro Vaše miminko. Mléka Plasmon Nutrimune obsahují unikátní fermentované mléko s Lactobacillus paracasei CBA L74 a vitaminy A a D, čímž prokazatelně přispívá k posílení imunitního systému. Plasmon Nutrimune 4 dále obsahuje vápník, železo, zinek a 11 dalších vitaminů. Je formulováno tak, aby odpovídalo nutričním potřebám dětí jako součást zdravé a vyvážené stravy.

Příprava:

 1. Pečlivě si umyjte a osušte ruce. Před použitím sterilizujte kojenecké láhve, dudlík a kroužkovou matici.
 2. Převařte a nalijte do láhve potřebné množství horké vody o teplotě 70 °C.
 3. Přiloženou odměrku naplňte vyrovnáním přebytečného prášku ostřím omytého a sterilizované­ho nože.
 4. Do láhve nasypte uvedené množství odměrky.
 5. Lahvičku uzavřete a protřepejte.
 6. Před podáním dítěti zkontrolujte teplotu mléka na hřbetu ruky. Teplota mléka nesmí být vyšší než 37/40 °C.
 7. Po použití vložte odměrku zpět do krabice a ujistěte se, že je čistá a suchá.

Vždy připravte pouze jednu porci a použijte ji ihned po přípravě. Zbylé mléko nevyužívejte znovu. Používejte jen odměrku přiloženou v balení a vždy pečlivě dodržujte instrukce k přípravě. Podle pokynů pediatra vyhodnoťte počet krmení, která mají být dítěti během dne nabídnuta, a doporučené množství mléka pro každé krmení.

Skladování: Po použití opatrně zavřete balení a skladujte na suchém místě mimo zdroje tepla (ne v lednici). Produkt by měl být spotřebován do 3 týdnů od otevření balení. Nevhodná příprava a skladování mohou způsobit onemocnění nebo zdravotní rizika pro kojence. Pečlivě dodržujte pokyny.

Plasmon podporuje kojení. Mateřské mléko je pro miminko ideální stravou a je doporučováno Světovou zdravotnickou organizací jako výhradní strava do 6. měsíce věku a jako mléčná složka ve vyvážené stravě i po 1. roku věku dítěte. Pokud není kojení možné, vždy konzultujte možnosti výživy s pediatrem. Kojenecké mléko Plasmon Nutrimune 2 by mělo být používáno výhradně po doporučení pediatra.

Složení: Polotučné mléko (86 %), laktóza z mléka, maltodextrin, sušené fermentované odstředěné mléko s Lactobacillus paracasei CBA L74 (2 %), sójový olej, fruktóza, minerální soli (uhličitan vápenatý, citrát trojdraselný, citrát trisodný, chlorid draselný, mléčnan železnatý, hydrogenfosforečnan vápenatý, síran zinečnatý, síran měďnatý, síran manganatý, seleničitan sodný, jodid draselný), vitaminy (vitamin C, vitamin E, kyselina pantotenová, niacin, thiamin, vitamin B6, riboflavin, vitamin A, kyselina listová, vitamin K, biotin, vitamin D, vitamin B12), taurin, vanilin, emulgátor: sójový lecitin. Alergeny viz tučně vyznačené složky.

 • Vyrobeno v Itálii z italského mléka dle přísných standardů
 • Obsahuje unikátní fermentované mléko s Lactobacillus paracasei CBA L74 a vitamin A a D pro správný vývoj imunitního systému
 • Zdroj vápníku, železa, zinku a 11 vitaminů
 • Téměř 120 let zkušeností s vývojem dětské výživy
 • Od 24. do 36. měsíce věku
 • Původ všech surovin naleznete na plasmon.it/filiera
Značka:
Plasmon
Věk
od 2 let
Bez laktozy
ano