PLASMON Pražma s bramborami (2x80g)

PLASMON Pražma s bramborami (2x80g)

nedostupné
cena: 119,00 Kč

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F008720 , EAN: 8001040012536

PLASMON Pražma s bramborami (2x80g)

Vhodné od ukončeného 6. měsíce * věku dítěte. (Bez lepku)

  • výživné a lehc stravitelné
  • sametová konzistence
  • příjemná chuť
  • skvělé i pro přípravu pomazánky na chléb

  O produktu:

Rybí příkrmy Plasmon jsou připraveny tak, aby vaše dítě mohlo získat vysokou biologickou hodnotu bílkovin výhradně z ryb. Ryby jsou ideální pokrm pro vaše dítě a umožňují mu postupně si zvykat na rybí chuť. Pražma zajišťuje dobrý přísun živin typických rybích bílkovin, minerálů a speciálních mastných kyselin, které jsou důležité pro vývoj nervové soustavy a zraku.

Jde o produkt vyrobený v souladu s přísnými pravidly Oasi ® Plasmon, které zajišťují tu nejvyšší kvalitu i tím, že ryby se loví výhradně v oblastech daleko od zdrojů znečištění. Původ ryb je díky kódu na skleničce možné vysledovat až ke konkrétnímu odlovu. Rybí maso je pečlivě kontrolováno a použité je pouze to nejkvalitnější maso – filety. Příkrm neobsahuje žádná barviva ani konzervační látky přesně tak, jak je zákonem stanoveno pro výživu dětí do tří let.

Příprava:

Příkrm ohřejte a přidejte do jídla. Zbytek uzavřete v skleničce, uschovejte v chladu a spotřebujte do 24 hodin. Ve sklenici je vakuum, o kterém se přesvědčíte cvaknutím uzávěru při prvním otevření.

Složení:

převařená voda, filet z pražmy (18%), brambory (18%), kukuřičný škrob, rýžový škrob, citronová šťáva, slunečnicový olej, sůl, obsahuje rybí maso, neobsahuje lepek

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader