PLASMON Příkrm bezlepkový sýrový 2x80 g, 4m+

Kód výrobku: F157850 Dodavatelský kód: 70020500

Běžná cena

75 Kč
Cena za 100 g: 47 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

PLASMON Příkrm bezlepkový sýrový 2x80 g, 4m+

Značka:

Produkty značky Plasmon jsou vyrobené v Itálii podle jedinečných receptur s ověřitelným původem každé suroviny dle standardu Oasi nella Crescita®. Všichni pěstitelé a dodavatelé mají předepsaná přísná pravidla šlechtění a pěstování, která jsou pravidelně kontrolována. V našich produktech tak naleznete jen ty nejkvalitnější suroviny. Dbáme na to, aby výživa vašeho miminka byla především zdravá a vyvážená, ale také dostatečně pestrá. Proto u nášich produktů naleznete mnoho variant a příchutí, které vašemu malému labužníkovi představí celou řadu nových chutí a textur. Vše navíc bez přidaných konzervantů a umělých barviv. Značka Plasmon má za sebou více jak 120 let zkušeností s kojeneckou výživou a zakládá si především na prvotřídní kvalitě a skvělé chuti, aby dokonale uspokojila všechny nutriční potřeby vašich malých jedlíků. Díky tomu je na poli kojenecké výživy již dlouhá leta značkou číslo jedna v Itálii.

Homogenizovaný příkrm Plasmon sýrový představuje ideální volbu pro rozšíření pestrosti stravy vašeho miminka, které si díky němu navykne na delikátní chuť sýra. Připravován je podle 100% přírodního receptu tak, aby dokonale odpovídal nutričním potřebám vašeho miminka. Je zdrojem vápníku a mléčného proteinu pro podporu správného růstu. Neobsahuje žádná barviva či konzervanty. Vhodné od ukončeného 4. měsíce věku, pokud pediatr nedoporučí jinak.

Použití:

Po odšroubování víčka zahřejte ve vodní lázni, dobře promíchejte, dokud nedosáhnete požadované konzistence. Přidejte do dětské výživy.

Složení:

Voda, sýr (mléko, mléčné enzymy, sůl, syřidlo)(40 %), kukuřičný škrob, regulátory kyselosti: citrát sodný, citrát draselný. Alergeny viz tučně vyznačené složky. BEZLEPKOVÉ. Výrobek musí být skladován na suchém místě a mimo dosah zdrojů tepla. Pokud není zcela spotřebován, musí být uzavřen, uložen v chladničce a spotřebován do 24 hodin. KLIKNUTÍ PŘI OTEVŘENÍ UZÁVĚRU ZARUČUJE, ŽE VÝROBEK NEBYL OTEVŘENÝ. CHRÁNĚNÉ VAKUOVÉ BALENÍ.

  • 100% přírodní složení
  • bez přidaných barviv a konzervantů
  • bez lepku
  • delikátní chuť sýra
  • vyrobeno v Itálii
  • ideální pro rozšíření jídelníčku a představování nových chutí
  • původ všech surovin naleznete na plasmon.it/filiera
  • obrázek je pouze ilustrační
Značka:
Plasmon
Věk
od 4. měsíce
BIO
ne
Bez lepku
Bez cukru
ne