PLASMON Primi mesi - dětské sušenky 450g

PLASMON Primi mesi - dětské sušenky 450g

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: plasmon7270 , EAN: 8001040025406

PLASMON Primi mesi - dětské sušenky 450g

Plasmon Primi mesi – dětské sušenky 450g

Popis:

Díky speciálnímu složení jsou sušenky bohaté na cenné živiny a přesto neobsahují vejce. Jsou obohaceny o vitamíny a minerální látky.

Návod k přípravě:
Do kojenecké láhve s mlékem vložte dvě nebo více sušenek a zatřeste. Sušenky se okamžitě rozpustí. Sušenky je možné podávat i dětem, které jsou citlivé na lepek, a to jako sušenky do ruky.

Dávkování:
Tabulku dávkování naleznete na etiketě. Dávkování je orientační a může se lišit, v závislosti na věku a chuti dítěte

Uchování a skladování:
Skladujte na suchém místě, daleko od zdrojů tepla.

{tip: Sušenky jsou obohaceny o minerální látky a vitamíny.}

Detailní informace:

Sušenky Plasmon Primi mesi jsou vhodné pro děti od ukončeného čtvrtého měsíce. Speciální výrobní proces zabezpečuje, že jsou sušenky výborně rozpustné. Rozpouštějí se až 7× rychleji než klasické sušenky Plasmon. Díky své velikosti se velmi dobře dávkují do kojenecké láhve. Jde o produkt vyrobený v souladu s přísnými pravidly Oasi® Plasmon, které zajišťují tu nejvyšší kvalitu i díky vybraným polím, které jsou daleko od potenciálních zdrojů znečištění a také tím, že všechny suroviny jsou pečlivě vybírány a důsledně kontrolovány. Sušenky Primi mesi jsou zdrojem důležitých minerálních látek (vápník, fosfor, železo) a vitamínů (B1, B2, B6, a PP). Sušenky neobsahují žádná barviva, konzervační látky, ani ztužené tuky, přesně tak, jak je stanoveno zákonem pro výživu dětí do tří let.

Neobsahuje vejce. Obsahuje mléko a lepek.

Složení potraviny:
pšeničná mouka, cukr, rostlinný olej, pšeničná mouka diastatická 6,5 %, rýžová mouka, sušené odstředěné mléko, sladovnický ječmen, kypřící látky (hydrogen uhličitan amonný, hydrogen uhličitan sodný, difosforečnan disodný), minerální látky, vitamíny, aroma.

Průměrné nutriční hodnoty ve 100 g výrobku:
energetická hodnota 1776 kJ (421 KCal); bílkoviny 9,2 g; sacharidy 74,5 g; tuky 9,0 g; vláknina 2,5 g; minerální látky 1,3 g (sodík 120 mg, vápník 290 mg, fosfor 160 mg, železo 6 mg); vitamíny.

Země původu:
Itálie.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader