PLASMON Svačinka bezlepková ovocná NUTRI-MUNE hruška s cereáliemi 2x120g, 6m+

Kód výrobku: F171977 Dodavatelský kód: 70382402-SH

Běžná cena

43 Kč
Cena za 100 g: 51 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

PLASMON Svačinka bezlepková ovocná NUTRI-MUNE hruška s cereáliemi 2x120g, 6m+

Značka:

Produkty značky Plasmon jsou vyrobené v Itálii podle jedinečných receptur s ověřitelným původem každé suroviny dle standardu Oasi nella Crescita®. Všichni pěstitelé a dodavatelé mají předepsaná přísná pravidla šlechtění a pěstování, která jsou pravidelně kontrolována. V našich produktech tak naleznete jen ty nejkvalitnější suroviny. Dbáme na to, aby výživa vašeho miminka byla především zdravá a vyvážená, ale také dostatečně pestrá. Proto u nášich produktů naleznete mnoho variant a příchutí, které vašemu malému labužníkovi představí celou řadu nových chutí a textur. Vše navíc bez přidaných konzervantů a umělých barviv. Značka Plasmon má za sebou více jak 120 let zkušeností s kojeneckou výživou a zakládá si především na prvotřídní kvalitě a skvělé chuti, aby dokonale uspokojila všechny nutriční potřeby vašich malých jedlíků. Díky tomu je na poli kojenecké výživy již dlouhá leta značkou číslo jedna v Itálii.

Pro přípravu všech našich produktů využíváme jen ty nejlepší ingredience s dohledatelným původem s velmi pečlivou kontrolou kvality. V ovocné svačince Plasmon NUTRIMUNE s hruškou proto naleznete jen ručně sbírané a ideálně zralé ovoce, které je pěstováno a sklízeno podle přísných a pečlivě kontrolovaných standardů k zaručení té nejvyšší kvality. Vybíráme navíc jen ty odrůdy, které jsou nejvhodnější pro nutriční potřeby vašeho miminka. Nutri-Mune je naše exkluzivní mléčná složka fermentovaná pomocí L. Paracasei CBA L74, která pochází z výběru enzymů přítomných v přírodě z našeho dětského výzkumného centra. Jedná se o 12 let výzkumu – patentovaná technologie. Připravována je podle 100% přírodního receptu s italským jogurtem a nenaleznete v ní žádná přidaná barviva, konzervanty ani přidaný škrob. Obsahuje pouze přírodní ovocné cukry a je zdrojem vitaminu C. V praktickém znovu uzavíratelném balení, které si můžete vzít kamkoliv s sebou. Vhodné od ukončeného 6. měsíce věku, pokud pediatr nedoporučí jinak.

Složení: Hruškové pyré (92,5 %), obiloviny (3,6 %) (rýže (1,8 %), bílá kukuřice (1,8 %)), sušené fermentované odstředěné mléko s Lacticaseiba­cillus paracasei CBA L74 (3 %), koncentrovaná citronová šťáva, vitamín C. Alergeny viz tučně ve složení. BEZ LEPKU

  • Bez přidaných barviv a konzervantů
  • Ovoce pěstované a sbírané podle nejpřísnějších standardů
  • Vyrobeno v Itálii
  • Zdroj vitaminu C
  • Praktický uzavíratelný obal
Značka:
Plasmon
Věk
od 7. měsíce
BIO
ne
Bez lepku
Bez cukru
ano
Složení
vícedruhové