PLASMON Svačinka bezlepková ovocná NUTRI-MUNE jablko, banán, meruňka a obiloviny 2x120g, 6m+

Kód výrobku: F176302 Dodavatelský kód: 70383102

Běžná cena

89 Kč
Cena za 100 g: 37 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

PLASMON Svačinka bezlepková ovocná NUTRI-MUNE jablko, banán, meruňka a obiloviny 2x120g, 6m+

Značka:

Produkty značky Plasmon jsou vyrobené v Itálii podle jedinečných receptur s ověřitelným původem každé suroviny dle standardu Oasi nella Crescita®. Všichni pěstitelé a dodavatelé mají předepsaná přísná pravidla šlechtění a pěstování, která jsou pravidelně kontrolována. V našich produktech tak naleznete jen ty nejkvalitnější suroviny. Dbáme na to, aby výživa vašeho miminka byla především zdravá a vyvážená, ale také dostatečně pestrá. Proto u nášich produktů naleznete mnoho variant a příchutí, které vašemu malému labužníkovi představí celou řadu nových chutí a textur. Vše navíc bez přidaných konzervantů a umělých barviv. Značka Plasmon má za sebou více jak 120 let zkušeností s kojeneckou výživou a zakládá si především na prvotřídní kvalitě a skvělé chuti, aby dokonale uspokojila všechny nutriční potřeby vašich malých jedlíků. Díky tomu je na poli kojenecké výživy již dlouhá leta značkou číslo jedna v Itálii.

K přípravě všech našich výrobků používáme pouze ty nejlepší suroviny s dohledatelným původem a velmi pečlivou kontrolou kvality. V ovocné svačině Plasmon NUTRIMUNE s jablkem, banánem a meruňkou proto najdete pouze ručně sbírané a ideálně zralé ovoce, které se pěstuje a sklízí podle přísných a pečlivě kontrolovaných norem zaručujících nejvyšší kvalitu. Nutri-Mune je naše exkluzivní mléčná složka fermentovaná pomocí L. Paracasei CBA L74, která pochází z výběru enzymů přítomných v přírodě z našeho Dětského výzkumného centra. Jedná se o 12 let výzkumu – patentovanou technologii. Je připravena podle 100% přírodní receptury z italského jogurtu a nenajdete v ní žádná přidaná barviva, konzervanty ani přidaný škrob. Obsahuje pouze přírodní ovocné cukry a je zdrojem vitaminu C. V praktickém uzavíratelném balení, které si můžete vzít kamkoli s sebou. Vhodné od 6 měsíců věku, pokud pediatr nedoporučí jinak.

Složení: Ovocné pyré (50 %) – jablko (30 %), banán (10 %), meruňka (10 %), obiloviny (2,7 %) – oves, pšenice, rýže, voda, kukuřičný škrob, sušené fermentované odstředěné mléko s Lacticaseiba­cillus paracasei CBA L74** (3 %), koncentrovaná citronová šťáva, vitamin C. Alergeny jsou uvedeny tučně. Výrobek by měl být skladován na suchém místě mimo dosah zdrojů tepla.

  • Bez přidaných barviv a konzervačních látek
  • Bez lepku
  • Ovoce pěstované a sklízené podle nejpřísnějších norem
  • Vyrobeno v Itálii
  • Zdroj vitaminu C
  • Praktické uzavíratelné balení
Značka:
Plasmon
Věk
od 7. měsíce
BIO
ne
Bez lepku
Bez cukru
ano
Složení
vícedruhové