Loading
Loading

PLAYGRO Chrastící ponožky a náramky

PLAYGRO Chrastící ponožky a náramky

> 5 kusů na eshopu a skladem na 6 prodejnách
Cena 349,00 Kč

Kód: F038203 , Dodavatelský kód: 0183077 , EAN: 9321104830777 , Značka: Playgro

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

PLAYGRO Chrastící ponožky a náramky

Chrastící ponožky a náramky.

Hebké ponožky s barevnou žirafou na jedné straně a s zebrou na druhé straně se snadno navlékají na dětské nožičky, které pak udržují v teple. Obě zvířátka v sobě ukrývají chrastící kuličku.

Do 6–7 měsíců se dítě stane přeborníkem v natahování nožiček. Procvičí si používání svalů a naučí se sledovat své nohy, ke kterým barevná zvířátka na ponožkách poutají jeho pozornost. Ponožky jsou dermatologicky testovány.

Náramky ve tvaru žirafky a zebry se na zápěstí dítěte připevňují suchými zipy. Obě zvířátka v sobě ukrývají chrastící kuličku. Safari zvířátka na každém zápěstí pomohou dítěti pochopit, že má 2 ruce na hraní a hodně prstů ke zkoumání. Děti jsou fascinovány svými prsty.

V období kolem 3. měsíce věku, se začínají chytat za každý prst a po jednom či po dvou si je strkají do pusy a okusují je nebo lížou.

Díky hře s prsty, se děti naučí dobře sledovat své ruce. Náramky s pestrobarevnými zvířátky přitahují pozornost dítěte k jeho rukám, a když s nimi pohne, dostane se mu odměny v podobě zachrastění.

Čištětní: Perte jemně v ruce ve vlažné vodě

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader