POPOTE Kapsička bio artyčok 120 g, 6+

Kód výrobku: F164504 Dodavatelský kód: GGLE13

Skladem

Běžná cena

79 Kč
Cena za 100 g: 66 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

POPOTE Kapsička bio artyčok 120 g, 6+

Značka:

Nebojte se ozvláštnit jídelníček vašich malých strávníků a vyzkoušejte Popote BIO Artyčok! Uvidíte, že až ho ochutnají, budou chtít další. Tato, na dětských talířcích, neobvyklá zelenina má šťavnatou a svěží chuť, kterou si děti zamilují. Artyčok je skvělý sám o sobě i ve spojení s dalšími příchutěmi. Má řadu příznivých účinků, zejména působí pozitivně na zažívací systém. Ten náš artyčok, v bio kvalitě, si mohou vychutnat děti již od 6 měsíců. Navíc v praktickém balení v kapsičce.

Ve společnosti Popote se řídíme jednoduchým pravidlem. V naší domovské Francii vyrábíme produkty pouze s jedinou hlavní ingrediencí, aby i nejmenší děťátka mohla poznat, jak doopravdy chutná zelenina. Popote, s láskou k těm nejmenším.

Artyčoky jsme v naší kapsičce Popote skutečně nešetřili. Dali jsme jich do ní celých 65 %! Pro dosažení správně hladké struktury a konzistence i pro děti od 6 měsíců jsme přidali 10 % brambor a 25 % vody. A to je vše!

Na výběru artyčoků do našich kapsiček si dáváme opravdu záležet. Naši dodavatelé je pěstují v souladu s pravidly ekologického zemědělství. Nedochází zde např. k aplikaci umělých pesticidů a používána jsou pouze přírodní hnojiva.

Připravte svému drobečkovi pochoutky na míru jeho chutím. Pouze ingredience ve 100% bio kvalitě. Pěstované s vášní a láskou k produktu. Jemně povařené, následně rozmixované na potřebnou jemnost, dané do kapsiček a upravené pouze sterilizací. Žádné zbytečné přísady. Jedině tak si totiž zelenina může zachovat co nejvíce autentické chuti a vůně.

Právě proto jsou naše artyčoky tak chutné. Navíc je můžete snadno kombinovat s dalšími přísadami.

Popote ví, jak potěšit chuťové pohárky každého malého jedlíka. Všechny produkty jsou schváleny pediatry v oboru kojenecké výživy. Díky praktickému balení je můžete vzít jednoduše s sebou třeba na procházku. Popote – kapsička do každé kapsy.

Tipy na jednoduchou pochoutku:

Předkrm pro malé gurmány od 15 měsíců – smíchejte naše Popote artyčokové pyré s trochou jemně nasekané petrželky a přidejte trochu kvalitního olivového oleje, rozetřete na kousek chleba a hotovo! Jednoduchá a rychlá pochoutka na svačinku 

Skladování: Pokud jste obsah kapsičky tepelně neohřívali, může být po otevření skladován při pokojové teplotě a až 48 hodin v chladničce. Kapsičku však dobře uzavřete uzávěrem.

Obal bez bisfenolu A. Pro zachování vlastností baleno v ochranné atmosféře.

Složení:

Bio artyčok 65 %, voda na vaření 25 %, bio brambory 10 %