POPOTE Kapsička bio broskev 120 g, 4+

Kód výrobku: F164493 Dodavatelský kód: GGFR14

Značka:

POPOTE Kapsička bio broskev 120 g, 4+

Značka:

Lahodná a voňavá broskev plná slunce, na kterém zrála. MŇAM  Aby si na ní mohla pochutnat děťátka již od 4 měsíců, zjemnili jsme ji naším skvělým bio jablíčkem odrůdy Golden a přidali kapku šťávy z bio citronu. Překvapivá chuť, která skvěle doplní další dílek do skládačky nových chutí Vašeho malého gurmána.

Ve společnosti Popote se řídíme jednoduchým pravidlem. V naší domovské Francii vyrábíme produkty pouze s jedinou hlavní ingrediencí, aby i nejmenší děťátka mohla poznat, jak doopravdy chutná ovoce. Popote, s láskou k těm nejmenším.

V naší kapsičce Popote BIO Broskev naleznete 60 % lahodných bio broskví a 40 % bio jablka Golden pro zjemnění chuti a textury. K tomu kapku šťávy z bio citronu. A to je vše!

Žádná chemická kouzla a magie v podobě přidaného cukru, zahušťovadel, dochucovadel a konzervantů! Pouze čistá příroda 

Na výběru broskví do našich kapsiček si dáváme opravdu záležet. Naši dodavatelé je pěstují v souladu s pravidly ekologického zemědělství. Nedochází zde např. k aplikaci umělých pesticidů a používána jsou pouze přírodní hnojiva.

Připravte svému drobečkovi pochoutky na míru jeho chutím. Pouze ingredience ve 100% bio kvalitě. Pěstované s vášní a láskou k produktu. Jemně povařené, následně rozmixované na potřebnou jemnost, dané do kapsiček a upravené pouze pasterizací. Žádné zbytečné přísady. Jedině tak si totiž ovoce může zachovat co nejvíce chuti a vůně.

Právě proto jsou naše broskve tak chutné. Navíc je můžete snadno kombinovat s dalšími přísadami.

Popote ví, jak potěšit chuťové pohárky každého malého jedlíka. Všechny produkty jsou navíc schváleny pediatry v oboru kojenecké výživy. Navíc díky praktickému balení je můžete vzít jednoduše s sebou třeba na procházku. Popote – kapsička do každé kapsy.

Skladování: Pokud jste obsah kapsičky tepelně neohřívali, může být po otevření skladován při pokojové teplotě a až 48 hodin v chladničce. Kapsičku však dobře uzavřete uzávěrem.

Obal bez bisfenolu A. Pro zachování vlastností baleno v ochranné atmosféře.

Popusťte uzdu své kulinářské fantazii vytvořením vlastních receptů. Nenechejte však své dítě mladší 36 měsíců hrát si s uzávěrem nebo bez dozoru!

Složení:

Bio broskve 60 %, bio jablka 40 %, organický koncentrát citronové šťávy

Značka:
Popote
Věk
od 5. měsíce
BIO
ano
Bez lepku
Bez cukru
ano
Složení
vícedruhové