POPOTE Kapsička bio červená řepa 120 g, 6+

Kód výrobku: F164507 Dodavatelský kód: GGLE16

Skladem

Běžná cena

79 Kč
Cena za 100 g: 66 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

POPOTE Kapsička bio červená řepa 120 g, 6+

Značka:

Řepa svou lahodnou sladkou chutí skvěle doplní paletu prvních jídel Vašeho děťátka. Je bohatá na vitamíny, hořčík i železo. Tu naši, ekologicky pěstovanou, jsme povařili, jemně namíchali a zabalili do praktické kapsičky (obal bez BPA). Ať již samotná nebo jako součást receptů, Vaše děťátko si ji zamiluje a můžete mu ji servírovat již od 6 měsíců.

Ve společnosti Popote se řídíme jednoduchým pravidlem. V naší domovské Francii vyrábíme produkty pouze s jedinou hlavní ingrediencí, aby i nejmenší děťátka mohla poznat, jak doopravdy chutná zelenina. Popote, s láskou k těm nejmenším.

V naší kapsičce Popote naleznete 27 % řepy. Pro dosažení správně hladké a jemné struktury i pro děti od 6 měsíců jsme přidali 27 % brambor a 46 % vody. A to je vše!

Na výběru řepy a brambor do našich kapsiček si dáváme opravdu záležet. Naši dodavatelé je pěstují v souladu s pravidly ekologického zemědělství. Nedochází zde např. k aplikaci umělých pesticidů a používána jsou pouze přírodní hnojiva.

Připravte svému drobečkovi pochoutky na míru jeho chutím. Pouze ingredience ve 100% bio kvalitě. Pěstované s vášní a láskou k produktu. Jemně povařené, následně rozmělněné na potřebnou jemnost, dané do kapsiček a upravené pouze sterilizací. Žádné zbytečné přísady. Jedině tak si totiž zelenina může zachovat co nejvíce autentické chuti a vůně.

Právě proto je naše řepa tak chutná. Navíc ji můžete snadno kombinovat s dalšími přísadami.

Popote ví, jak potěšit chuťové pohárky každého malého jedlíka. Všechny produkty jsou schváleny pediatry v oboru kojenecké výživy. Díky praktickému balení je můžete vzít jednoduše s sebou třeba na procházku. Popote – kapsička do každé kapsy.

Skladování: Pokud jste obsah kapsičky tepelně neohřívali, může být po otevření skladován při pokojové teplotě a až 48 hodin v chladničce. Kapsičku však dobře uzavřete uzávěrem.

Obal bez bisfenolu A. Pro zachování vlastností baleno v ochranné atmosféře.

Složení:

Voda, bio řepa 27 %, bio brambory 27 %

Značka:
Popote
Věk
od 7. měsíce
BIO
ano
Bez lepku
Bez cukru
ano