POPOTE Kapsička bio fík 120 g, 8+

Kód výrobku: F164491 Dodavatelský kód: GGFR12

Značka:

POPOTE Kapsička bio fík 120 g, 8+

Značka:

Fík nemusí mít pro vaše děťátko jen podobu velkého pejska.  Fíky v kapsičce Popote BIO Fík mají originální a přirozeně sladkou chuť, která Vašemu děťátku obohatí jeho chuťové pohárky. Naše kapsička je vhodná od 6 měsíců, a rozšíří tak začínajícímu gurmánovi paletu jeho chuťových pohárků.

Navíc se skvěle doplňuje s dalšími ingrediencemi, takže můžete snadno vytvářet originální recepty pro svého miláčka  Ve společnosti Popote se řídíme jednoduchým pravidlem. V naší domovské Francii vyrábíme produkty pouze s jedinou hlavní ingrediencí, aby i nejmenší děťátka mohla poznat, jak doopravdy chutná ovoce. Popote, s láskou k těm nejmenším.

Aby naše kapsička měla doopravdy autentickou chuť, obsahuje hned 70 % fíků v BIO kvalitě. Pro dosažení správně hladké a jemné struktury je doplňujeme o 30 % bio jablek odrůdy Golden. A to je vše!

Žádná chemická kouzla a magie v podobě přidaného cukru, zahušťovadel, dochucovadel a konzervantů! Pouze čistá příroda 

Na výběru fíků do našich kapsiček si dáváme opravdu záležet. Naši dodavatelé je pěstují v souladu s pravidly ekologického zemědělství. Nedochází zde např. k aplikaci umělých pesticidů a používána jsou pouze přírodní hnojiva.

Připravte svému drobečkovi pochoutky na míru jeho chutím. Pouze ingredience ve 100% bio kvalitě. Pěstované s vášní a láskou k produktu. Jemně povařené, následně rozmixované na potřebnou jemnost, dané do kapsiček a upravené pouze pasterizací. Žádné zbytečné přísady. Jedině tak si totiž ovoce může zachovat co nejvíce chuti a vůně.

Právě proto jsou naše fíky tak chutné. Navíc je můžete snadno kombinovat s dalšími přísadami.

Popote ví, jak potěšit chuťové pohárky každého malého jedlíka. Všechny produkty jsou navíc schváleny pediatry v oboru kojenecké výživy. Navíc díky praktickému balení je můžete vzít jednoduše s sebou třeba na procházku. Popote – kapsička do každé kapsy.

Tipy na jednoduchou pochoutku:

Pro bezlepkový fíkový dort pro malé gurmány od 8 měsíců

  • Smíchejte 75 ml kokosového mléka a stejné množství rekonstituovaného kojeneckého mléka
  • Přiveďte k varu, přidejte 15 g tapioky a vařte na mírném ohni po dobu 7 minut
  • Nalijte do mističek
  • Nechte vychladnout a pokryjte fíkovým pyré z naší kapsičky

Hotovo! Skvělá pochoutka je na světě 

Skladování: Pokud jste obsah kapsičky tepelně neohřívali, může být po otevření skladován při pokojové teplotě a až 48 hodin v chladničce. Kapsičku však dobře uzavřete uzávěrem.

Obal bez bisfenolu A. Pro zachování vlastností baleno v ochranné atmosféře.

Popusťte uzdu své kulinářské fantazii vytvořením vlastních receptů. Nenechejte však své dítě mladší 36 měsíců hrát si s uzávěrem nebo bez dozoru!

Složení:

Bio fíky 70 %, bio jablka 30 %, organický koncentrát citronové šťávy

Značka:
Popote
Věk
od 9. měsíce
BIO
ano
Bez lepku
Bez cukru
ano
Složení
vícedruhové