POPOTE Kapsička bio hruška 120 g, 4+

Kód výrobku: F164492 Dodavatelský kód: GGFR13

Skladem

Běžná cena

79 Kč
Cena za 100 g: 66 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

POPOTE Kapsička bio hruška 120 g, 4+

Značka:

Hmmmm, slaďounká hruška. MŇAM  Základní chuť, která by neměla chybět, když začínáte s diversifikací stravy. Díky naší kapsičce, která je doopravdy plná té nejlepší BIO hrušky ani nemusíte čekat na první zoubky. Dokonale jemná a sametová chuť pro děťátka již od 4 měsíců.

Ve společnosti Popote se řídíme jednoduchým pravidlem. V naší domovské Francii vyrábíme produkty pouze s jedinou hlavní ingrediencí, aby i nejmenší děťátka mohla poznat, jak doopravdy chutná ovoce. Popote s láskou k těm nejmenším.

V naší hruškové kapsičce ve složení naleznete pouze 100 % bio hrušky a kapičku šťávy z bio citronu. A to je vše!

Žádná chemická kouzla a magie v podobě přidaného cukru, zahušťovadel, dochucovadel a konzervantů! Pouze čistá příroda 

Na výběru hrušek do našich kapsiček si dáváme opravdu záležet. Naši dodavatelé je pěstují v souladu s pravidly ekologického zemědělství. Nedochází zde např. k aplikaci umělých pesticidů a používána jsou pouze přírodní hnojiva.

Připravte svému drobečkovi pochoutky na míru jeho chutím. Pouze ingredience ve 100% bio kvalitě. Pěstované s vášní a láskou k produktu. Jemně povařené, následně rozmixované na potřebnou jemnost, dané do kapsiček a upravené pouze pasterizací. Žádné zbytečné přísady. Jedině tak si totiž ovoce může zachovat co nejvíce chuti a vůně.

Právě proto jsou naše hrušky tak chutné. Navíc je můžete snadno kombinovat s dalšími přísadami.

Popote ví, jak potěšit chuťové pohárky každého malého jedlíka. Všechny produkty jsou navíc schváleny pediatry v oboru kojenecké výživy. Navíc díky praktickému balení je můžete vzít jednoduše s sebou třeba na procházku. Popote – kapsička do každé kapsy.

Tipy na jednoduchou pochoutku:

Ovocná verrina od 6 měsíců

  • nalijte do sklenice do vrstev nejprve část hruškového, následně broskvového a na konec malinového pyré

Skladování: Pokud jste obsah kapsičky tepelně neohřívali, může být po otevření skladován při pokojové teplotě a až 48 hodin v chladničce. Kapsičku však dobře uzavřete uzávěrem.

Obal bez bisfenolu A. Pro zachování vlastností baleno v ochranné atmosféře.

Popusťte uzdu své kulinářské fantazii vytvořením vlastních receptů. Nenechejte však své dítě mladší 36 měsíců hrát si s uzávěrem nebo bez dozoru!

Složení:

100% bio hruška, organický koncentrát citronové šťávy

Značka:
Popote
Věk
od 4. měsíce
BIO
ano
Bez lepku
Bez cukru
ano
Složení
jednodruhové