POPOTE Kapsička bio mrkev 120 g, 4+

Kód výrobku: F164495 Dodavatelský kód: GGLE01

Skladem

Běžná cena

59 Kč
Cena za 100 g: 49 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

POPOTE Kapsička bio mrkev 120 g, 4+

Značka:

Mrkvičku rádi chroupou nejen králíčci, ale i naši malí jedlíci. A rádi si na ni pochutnají i ti, kteří ještě nemají zoubky.  Ať již syrová, vařená nebo jako přísada do receptu. Existuje tisíc způsobů jak s pomocí mrkve vytvořit skvělou mňamku. Tu naši od Popote jsme připravili pomalým vařením v páře, aby si zachovala maximum živin. Naši mrkvička je vhodná pro děti již od 4 měsíců a skvěle se hodí při zařazení prvních příkrmů, kdy děťátko začíná objevovat nové chutě.

Ve společnosti Popote se řídíme jednoduchým pravidlem. V naší domovské Francii vyrábíme produkty pouze s jedinou hlavní ingrediencí, aby i nejmenší děťátka mohla poznat, jak doopravdy chutná zelenina. Popote, s láskou k těm nejmenším.

Mrkvičkou v bio kvalitě jsme naši kapsičku napěchovali z plných 82 %. Pro zjemnění dosažení vhodné struktury jsme ji doplnili o 18 % vody. A to je vše! Skvělá mrkvová kapsička pro bříška i těch nejmenších již od 4 měsíců.

Na výběru mrkviček do našich kapsiček si dáváme opravdu záležet. Naši dodavatelé je pěstují v souladu s pravidly ekologického zemědělství. Nedochází zde např. k aplikaci umělých pesticidů a používána jsou pouze přírodní hnojiva.

Připravte svému drobečkovi pochoutky na míru jeho chutím. Pouze ingredience ve 100% bio kvalitě. Pěstované s vášní a láskou k produktu. Jemně povařené, následně rozmixované na potřebnou jemnost, dané do kapsiček a upravené pouze sterilizací. Žádné zbytečné přísady. Jedině tak si totiž zelenina může zachovat co nejvíce autentické chuti a vůně.

Právě proto je naše mrkev tak dobrá. Navíc ji můžete snadno kombinovat s dalšími přísadami.

Popote ví, jak potěšit chuťové pohárky každého malého jedlíka. Všechny produkty jsou navíc schváleny pediatry v oboru kojenecké výživy. Navíc díky praktickému balení je můžete vzít jednoduše s sebou třeba na procházku. Popote – kapsička do každé kapsy.

Tipy na jednoduchou pochoutku:

Smíchejte pyré z mletého krůtího masa s jemně nasekanými listy estragonu a pokrm ohřejte. Přidejte ohřátou mrkvičku od Popote a máte skvělé jídlo pro malé labužníky od 8 měsíců.

Skladování: Pokud jste obsah kapsičky tepelně neohřívali, může být po otevření skladován při pokojové teplotě a až 48 hodin v chladničce. Kapsičku však dobře uzavřete uzávěrem.

Obal bez bisfenolu A. Pro zachování vlastností baleno v ochranné atmosféře.

Popusťte uzdu své kulinářské fantazii vytvořením vlastních receptů. Nenechejte však své dítě mladší 36 měsíců hrát si s uzávěrem nebo bez dozoru!

Složení:

Bio mrkev 82 %, voda na vaření 18%

Značka:
Popote
Věk
od 5. měsíce
BIO
ano
Bez lepku
Bez cukru
ano