POPOTE Kapsička bio pastinák 120 g, 6+

Kód výrobku: F164502 Dodavatelský kód: GGLE09

Skladem

Běžná cena

65 Kč
Cena za 100 g: 54 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

POPOTE Kapsička bio pastinák 120 g, 6+

Značka:

S pastinákem lehce a během chvilky vytvoříte skvělé pochoutky pro Vašeho malého jedlíka. Díky své mírně sladké chuti a měkké struktuře jej děti zbožňují. V naší kapsičce Popote jim ji můžete dopřát v bio kvalitě již od 6 měsíců.

Ve společnosti Popote se řídíme jednoduchým pravidlem. V naší domovské Francii vyrábíme produkty pouze s jedinou hlavní ingrediencí, aby i nejmenší děťátka mohla poznat, jak doopravdy chutná zelenina. Popote, s láskou k těm nejmenším.

Pastinákem jsme v naší kapsičce Popote opravdu nešetřili. Obsahuje ho plných 78 % a samozřejmě v bio kvalitě! Pro dosažení dostatečně hladké struktury i pro děti od 6 měsíců jsme přidali již jen 22 % vody. A to je vše!

Na výběru pastináku do našich kapsiček si dáváme opravdu záležet. Naši dodavatelé ji pěstují v souladu s pravidly ekologického zemědělství. Nedochází zde např. k aplikaci umělých pesticidů a používána jsou pouze přírodní hnojiva.

Připravte svému drobečkovi pochoutky na míru jeho chutím. Pouze ingredience ve 100% bio kvalitě. Pěstované s vášní a láskou k produktu. Jemně povařené, následně rozmixované na potřebnou jemnost, dané do kapsiček a upravené pouze sterilizací. Žádné zbytečné přísady. Jedině tak si totiž zelenina může zachovat co nejvíce autentické chuti a vůně.

Právě proto je náš pastinák tak chutný. Navíc jej můžete snadno kombinovat s dalšími přísadami.

Popote ví, jak potěšit chuťové pohárky každého malého jedlíka. Všechny produkty jsou schváleny pediatry v oboru kojenecké výživy. Díky praktickému balení je můžete vzít jednoduše s sebou třeba na procházku. Popote – kapsička do každé kapsy.

Tipy na jednoduchou pochoutku:

Naservírujte naši pastinákovou kapsičku se šunkou (tu patřičně rozjemněte dle toho, zda již má děťátko zoubky). Posypte nastrouhaným ementálem a ohřejte. Hotovo! Vaše děťátko se může vydat na malý výlet plný skvělé chuti. Pro děti od 7 měsíců.

Skladování: Pokud jste obsah kapsičky tepelně neohřívali, může být po otevření skladován při pokojové teplotě a až 48 hodin v chladničce. Kapsičku však dobře uzavřete uzávěrem.

Obal bez bisfenolu A. Pro zachování vlastností baleno v ochranné atmosféře.

Složení:

Bio Pastinák 78 %, voda na vaření 22%

Značka:
Popote
Věk
od 7. měsíce
BIO
ano
Bez lepku
Bez cukru
ano