POPOTE Kapsička bio rajče 120 g, 6+

Kód výrobku: F164499 Dodavatelský kód: GGLE05

Skladem

Běžná cena

59 Kč
Cena za 100 g: 49 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

POPOTE Kapsička bio rajče 120 g, 6+

Značka:

Naučme děti, že rajčata nechutnají jako kečup  Bez umělých přísad, bez cukru nebo soli a bez konzervantů. Zkrátka jen kvalitní surovina. S bio rajčatovým pyré od 6 měsíců vykouzlíte úžasná jídla pro svého drobečka během okamžiku. Chutná skvěle i samotné. Navíc v praktické kapsičce, kterou můžete vzít všude s sebou.

Ve společnosti Popote se řídíme jednoduchým pravidlem. V naší domovské Francii vyrábíme produkty pouze s jedinou hlavní ingrediencí, aby i nejmenší děťátka mohla poznat, jak doopravdy chutná zelenina. Popote, s láskou k těm nejmenším.

Naši kapsičku jsme naplnili ze 40 % koncentrátem z bio rajčat! Ten vyrábíme čistě přírodní cestou pouze ze 100% čerstvých a dozrálých bio rajčat. Pro dosažení optimálně hladké struktury i pro děti od 6 měsíců jsme přidali 25 % bio rajčatového pyré a 35 % vody. A to je vše!

Na výběru rajčátek do našich kapsiček si dáváme opravdu záležet. Naši dodavatelé je pěstují v souladu s pravidly ekologického zemědělství. Nedochází zde např. k aplikaci umělých pesticidů a používána jsou pouze přírodní hnojiva.

Připravte svému drobečkovi pochoutky na míru jeho chutím. Pouze ingredience ve 100% bio kvalitě. Pěstované s vášní a láskou k produktu. Jemně povařené, následně rozmixované na potřebnou jemnost, dané do kapsiček a upravené pouze sterilizací. Žádné zbytečné přísady. Jedině tak si totiž zelenina může zachovat co nejvíce autentické chuti a vůně.

Právě proto jsou naše rajčátka tak dobrá. Navíc je můžete snadno kombinovat s dalšími přísadami.

Popote ví, jak potěšit chuťové pohárky každého malého jedlíka. Všechny produkty jsou schváleny pediatry v oboru kojenecké výživy. Díky praktickému balení je můžete vzít jednoduše s sebou třeba na procházku. Popote – kapsička do každé kapsy.

Tipy na jednoduchou pochoutku:

Baskické kuřátko pro děti od 20 měsíců – smíchejte kuřecí pyré s trochou Popote rajčatového a mrkvového pyré. Přidejte trochu nasekaného tymiánu, petržele a bazalky. Několik minut ohřívejte. Hotovo! Skvělá pochoutka pro malé jedlíky je na světě 

Skladování: Pokud jste obsah kapsičky tepelně neohřívali, může být po otevření skladován při pokojové teplotě a až 48 hodin v chladničce. Kapsičku však dobře uzavřete uzávěrem.

Obal bez bisfenolu A. Pro zachování vlastností baleno v ochranné atmosféře.

Popusťte uzdu své kulinářské fantazii vytvořením vlastních receptů. Nenechejte však své dítě mladší 36 měsíců hrát si s uzávěrem nebo bez dozoru!

Složení:

Bio rajčatový koncentrát 40 %, voda 35 %, bio rajčatový protlak 25 %, organický koncentrát citronové šťávy

Značka:
Popote
Věk
od 6. měsíce
BIO
ano
Bez lepku
Bez cukru
ano