Loading
Loading

REER Kamera pro Smartphone a IPhone

REER Kamera pro Smartphone a IPhone

2 kusy na eshopu, nechte si zboží doručit na naši prodejnu
Cena 2 790,00 Kč

Kód: F016355 , Dodavatelský kód: 80300 , EAN: 4013283803004 , Značka: Reer

REER Kamera pro Smartphone a IPhone

Digitální přenos, technologie IP, neomezený rozsah, HD kamera s vysokým rozlišením, inteligentní detekce pohybu a hluku, snadná a rychlá instalace prostřednictvím aplikace

Spolehlivé spojení s dítětem Pro rodiče jde především o bezpečnost a pohodu svých dětí. Zvláště pokud jste je uložili do postele, vždy se ujistěte, že dítě je v pořádku. Vzhledem k tomu, že nemůžete sedět nepřetržitě se spícím dítětem a dohlížet na něj, je důležité zajistit jeho spolehlivé sledování. S IP BabyCam zůstáváte v trvalém kontaktu s dítětem prostřednictvím mobilního telefonu a jste vždy informováni o tom, jak se cítí. Takže máte vždy „odposlech“ v dětském pokoji, aniž byste rušili důležitý spánek dětí.

Bezpečné připojení díky technologii IP Díky digitálnímu přenosu prostřednictvím technologie IP máte bezpečný přístup ke své BabyCam po celém světě. Všechna data jsou zašifrována přesměrována na vaše mobilní zařízení. Díky unikátnímu ID kamery a vašemu vlastnímu zvolenému heslu jsou vaše data bezpečně chráněna proti třetím stranám. Díky technologii IP neexistuje žádná omezení rozsahu dětského monitoru a máte bezproblémový přenos všude tam, kde má vaše mobilní zařízení příjem.

Snadné spuštění díky bezplatné aplikaci Chcete-li mobilní zařízení používat jako rodičovskou jednotku pro IP BabyCam, musíte nejprve stáhnout bezplatnou aplikaci v závislosti na operačním systému v App Store nebo Google Play. Po několika kliknutích je IPCam a vaše zařízení připojena a přenos může začít. Ve smartphonu můžete také spárovat více kamer. Fotoaparát může data odeslat několika mobilním zařízením. Například, prarodiče mohou sledovat jejich milý malý klidně spinká. Aplikace může být použita jak na smartphonech, tak na tabletech.

Nízká hladina záření díky pohybové a zvukové aktivaci Jakmile je aplikace aktivována v telefonu a IPCam je zapnuta, přenos může začít. Nebude však vysílat nepřetržitě. Dokud kamera nebude vidět žádnou aktivitu, IPCam přejde do pohotovostního režimu, což snižuje záření. Jakmile se vaše dítě pohybuje nebo kamera přijímá zvuky, automaticky se zapne a pošle obrázky do vašeho smartphonu. Budete informováni prostřednictvím push zprávy na vašem mobilním telefonu. Z jaké hladiny hluku má fotoaparát začít s přenosem si můžete individuálně upravit.

Křišťálově čistý obraz a video záznam díky rozlišení HD IP BabyCam je vybavena HD kamerou s vysokým rozlišením pro křišťálově čistý přenos obrazu a videa. Můžete také nahrávat přenášené snímky a přehrávat je zpět kdykoli na mobilním telefonu. Pokud byste se chtěli blíže podívat na své malé, můžete zvětšit obrazovou pomocí 4× digitálního zoomu (ovladatelného pomocí aplikace), abyste mohli rozpoznat ještě více detailů.

Jemně uklidněte díky obousměrné funkci zvukového interkomu Často známý zvuk rodičovského hlasu pomáhá uklidnit dítě. Díky vestavěnému reproduktoru na IP BabyCam můžete prostřednictvím aplikace přenášet hlas přímo ke svému dítěti. To vám umožní uklidnit vaše dítě i z obývacího pokoje nebo již na cestě do dětského pokoje.

Malý poklad v tmavých dětských pokojích je vždy v pořádku díky funkci automatického nočního vidění IP BabyCam má infračervenou technologii, která vám umožní vidět dítě v temném dětském pokoji ve velmi dobré kvalitě. Takže můžete pečlivě sledovat, zda váš miláček opravdu spí nebo je v posteli vzhůru. Změna funkce denního a nočního vidění je automatická.

Zarovnání polohy pro dokonalé zaměření díky praktickému kulovému kloubu a připevnění na stěnu Díky flexibilnímu kulovému kloubu s funkcí posuvu a naklonění má IP BabyCam úhel pohledu 110 °. Prostřednictvím tohoto panoramatického výhledu je možné vidět velké plochy. Díky základně s nástěnným držákem lze IPCam snadno umístit na zeď, na strop nebo na stůl.

Vlastnosti:

 • digitální přenos – technologie IP
 • neomezený rozsah
 • přímý přenos do mobilního zařízení
 • snadná a rychlá instalace prostřednictvím aplikace (aplikace zdarma v AppStore nebo GooglePlay)
 • kompatibilní se smartphony a tablety
 • inteligentní, nastavitelná citlivost pohybu a detekce šumu
 • HD kamera s vysokým rozlišením pro křišťálově čistý přenos obrazu a videa
 • funkce automatického nočního vidění
 • dvoucestná funkce zvukového interkomu
 • 4× digitální zoom pomocí aplikace
 • nahrávání obrazu a videa
 • včetně nástěnného držáku

Obsah: 1× IP BabyCam, 1× síťový adaptér USB, 1× USB nabíjecí kabel, adaptér na stěnu

Materiál: plast

Obsah balení: 1× IP BabyCam, 1× napájecí zdroj USB, 1× nabíjecí kabel USB, adaptér pro montáž na zeď

Poznámka: Dodržujte přiložené pokyny pro použití a bezpečnost!

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader