Loading
Loading

REER Chůvička Cosmo Digital

REER Chůvička Cosmo Digital

2 kusy na eshopu, nechte si zboží doručit na naši prodejnu
Cena 1 690,00 Kč

Kód: F155952 , Dodavatelský kód: 50150 , EAN: 4013283501504 , Značka: Reer

REER Chůvička Cosmo Digital

Spolehlivé připojení k vašemu dítěti Pro rodiče je nejdůležitější bezpečnost a blahobyt jejich dětí. Zvláště když své dítě uložíte do postele, chcete ujištění, že je váš malý miláček v pořádku. Protože nemůžete nepřetržitě sedět se spícím dítětem, je důležité zajistit spolehlivé sledování. S chůvičkou Cosmo digital zůstáváte v neustálém kontaktu se svým dítětem a jste neustále informováni o jeho stavu.

Bezpečné připojení s čistým zvukem díky technologii FHSS Dětský monitor Cosmo hlídá spící dítě s optimálně sladěnou kombinací dětské a rodičovské jednotky. Díky technologii FHSS (Frequency Hopping Spread Spectrum) je zaručeno nerušené a křišťálově čisté připojení. Díky automatické pravidelné změně kanálu je Cosmo 100% bezchybná.

Nízké záření a úspora energie prostřednictvím volitelného režimu ECO a funkce VOX Díky inteligentní aktivaci zvuku (VOX) se jednotky připojují, pouze když dítě vydá zvuk. Pokud vaše dítě spí spokojeně, chůvička se automaticky přepne do režimu spánku. Dětskou jednotku lze ručně přepnout do režimu EKO. To snižuje záření ze zařízení, jakmile je chůvička v režimu spánku. Tyto dvě vlastnosti výrobku nejen minimalizují spotřebu energie chůvičky, ale také výrazně snižují záření.

Pohodlné použití díky mobilní rodičovské jednotce Dobře promyšlené detaily vám umožní používat chůvičku obzvláště nekomplikovaným způsobem. Díky sponě na opasek máte chůvičku stále u sebe – i když se volně pohybujete po domě – vždy se cítíte velmi blízko svého miláčku. S dosahem 600 m lze chůvičku nejen flexibilně umístit do domu, ale lze ji použít také na terase, na zahradě nebo dokonce u sousedů. Pokud je však rozsah překročen, budete upozorněni na narušení spojení alarmem rozsahu.

Jemné usínání díky uklidňujícímu nočnímu světlu Měkká záře integrovaného nočního světla uklidní vaše dítě a jemně navodí spánek. Díky 3 různým úrovním jasu v režimu stálého nočního osvětlení lze světlo individuálně přizpůsobit podmínkám. Jasné nastavení lze použít k přečtení pohádky. Nejslabší úroveň potom vykoupe dětský pokoj ve tlumeném světle, aby se váš malý miláček nebál ve tmě a zároveň nebyl narušen důležitý spánek. Zvláštností je 4. režim. Dětská chůvička se rozsvítí na nejjasnější úrovni a přepne se do režimu VOX. Jakmile vaše dítě tvrdě spí, noční světlo se automaticky vypne. Pokud pak zařízení v noci přijímá od dítěte zvuky, noční světlo se znovu zapne, aby poskytlo vašemu dítěti orientační bod ve tmě.

Jemně uklidněte díky funkci interkomu Známý zvuk hlasu rodičů často pomáhá uklidnit dítě. Díky funkci interkomu rodičovské jednotky Cosmo můžete mluvit přímo se svým dítětem. To vám umožní uklidnit vaše dítě z obývacího pokoje nebo jej uklidňovat na cestě do dětského pokoje.

Obzvláště flexibilní díky USB adaptéru a dvěma USB kabelům Rodičovská jednotka má vestavěnou baterii. Po úplném nabití vám zaručí až 60 pracovních hodin. Pokud je baterie vybitá, lze ji pohodlně nabíjet pomocí dodaného kabelu USB ve spojení s adaptérem USB nebo jinými elektronickými zařízeními USB a může být provozována současně. Dětskou jednotku lze ovládat standardními bateriemi nebo pomocí kabelu.

Bezpečné použití díky vibracím a LED stavovému displeji Aby vám neunikla žádná činnost vašeho malého miláčku, i když jste v hlučném prostředí a slyšíte jen špatně přenos hluku, indikátor úrovně hluku se rozsvítí, jakmile rodičovská jednotka přijme signál. LED diody, které se rozsvítí, vám ukáží, zda dětský pokoj vydává pouze tiché zvuky nebo už hlasitě pláče. Dětská chůvička má navíc vibrační alarm, který vám také poskytne haptické informace o aktivitě vašeho dítěte. LED stavový displej má další užitečné funkce. LED pásek vám signalizuje, jakmile dojde k překročení dosahu a přerušení spojení. Kromě toho si zde můžete přečíst, na jakou hlasitost je nastavena rodičovská jednotka nebo zda je chůva ztlumená a zda je aktivován režim vibrací. V případě potřeby můžete také zjistit stav baterie pomocí LED diod.

Vlastnosti:

 • digitální přenos
 • technologie FHSS: odolná proti chybám a bez rušení
 • dosah až 600 m
 • režim ECO: 0% záření v klidovém režimu
 • funkce VOX: inteligentní automatické zapnutí
 • nastavitelné noční světlo (3 úrovně jasu)
 • funkce interkomu
 • vibrační upozornění
 • optické / akustické ovládání rozsahu
 • nastavitelná citlivost mikrofonu
 • optický indikátor zvuku

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader