Loading
Loading

REER Zábrana na postel 100cm grey/white

REER Zábrana na postel 100cm grey/white

do 3 týdnů na eshopu, nechte si zboží doručit na naši prodejnu
Cena 1 690,00 Kč

Kód: F155943 , Dodavatelský kód: 45010 , EAN: 4013283450109 , Značka: Reer

REER Zábrana na postel 100cm grey/white

Chrání před pádem z postele Během spánku se hýbají ​​batolata a dospělí a během fáze snů často mění pozici ležení. Avšak schopnost podvědomě vnímat prostor kolem sebe a předcházet tak pádům z postele je třeba se naučit. Zábrana postele je řešením.

Zvláště kojenci a batolata jsou vystaveni riziku pádu! Těžiště těla kojenců a batolat je výše než u dospělých, a proto často utrpí zranění hlavy dokonce i při pádech z menší výšky. Zvláště u novorozenců to může vést k vážnému traumatickému poškození mozku. Pádům z lůžek mohou předcházet zábrany na postel. Usnadňují mimo jiné přechod z dětské postýlky k větší posteli.

Obzvláště praktická díky integrované funkci sklopení Díky integrované funkci sklopení může být posuvná zábrana snadno a pohodlně sklopena, když ji nepoužíváte. Stisknutím tlačítek na boku můžete uvolnit zámek a sklopit ji. To usnadňuje přístup k posteli a vašemu dítěti. (Sklopení není možné u všech typů postelí!).

Zvláště bezpečná S výškou 50 cm poskytuje zábrana ByMySide ještě větší bezpečnost při spánku. Díky velikosti XL je vhodná také pro vysoké matrace a to až do tloušťky 30 cm. Mimořádně měkká nylonová tkanina je příjemná a poskytuje nejen bezpečnost, ale také nabízí ochranu před bolestivými nárazy na rám postele.

Zvláště snadné Vybalit, rozbalit, instalovat – hotovo! Konstrukce je dodávána již předem sestavená. Instalace a demontáž se tak provádí rychle a velmi snadno Díky stabilním opěrným nohám a individuálně přizpůsobitelnému systému pásů je bezpečně připevněna k roštu postele a připravena k použití v několika jednoduchých krocích. Dodatečné šroubování není nutné. Extra široká podpěra zabraňuje sklouznutí na roštu.

Zvláště užitečná pro cestování a snadné skladování Ať už u prarodičů nebo cestujete, zábrana ByMySide nabízí větší bezpečnost a ochranu při spánku. Zábranu postele lze skládat jen několika jednoduchými kroky. Praktická nylonová taška usnadňuje transport a šetří místo.

Vlastnosti:

  • pro děti od 18 měsíců do 5 let
  • integrovaná funkce sklopení (není možné u všech typů lůžek)
  • extra vysoké: 50 cm
  • zajištění upevněním pomocí pásu a kovové vzpěry
  • malá a prakticky skládací, ideální na doma i na cesty
  • bez nutnosti šroubování k posteli
  • s praktickou nylonovou taškou pro snadné skladování a přepravu

Rozměry: 100,0 cm x 50,0 cm (š x v)

Obsah balení: 1 x zábrana ByMySide včetně upevňovacího materiálu a nylonového sáčku

Poznámka: Dodržujte přiložené pokyny pro použití a bezpečnost!

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader