Loading
Loading

REER Zámek magnetický na dvířka 4ks

REER Zámek magnetický na dvířka 4ks

> 5 kusů na eshopu, nechte si zboží doručit na naši prodejnu
Cena 829,00 Kč

Kód: F155949 , Dodavatelský kód: 51020 , EAN: 4013283510209 , Značka: Reer

REER Zámek magnetický na dvířka 4ks

Spolehlivě uzamkne skříňky a zásuvky a chrání tak děti před případným nebezpečím.

Děti obzvlášť zajímá, co se skrývá ve skříňkách a šuplících. Jakmile se naučí lézt a chodit, ihned sahají po madlech a dostávají se jim do rukou věci, které do nich nepatří. Jejich zvídavost je žene k objevování svého okolí a těžko je před jejich nutkáním poznávat svět kolem sebe něco v bezpečí. Nebezpečné předměty, jako jsou nože nebo léky se snadno mohou ocitnout v jejich rukách. Ochraňte vašeho milovaného potomka před nebezpečným obsahem skříněk a zásuvek pomocí magnetického zámku od společnosti reer.

Snadná a rychlá montáž Tento zámek se vyznačuje snadnou a rychlou instalací bez nutnosti pracného měření, označování a nastavování jednotlivých částí. Obě části zámku stačí pouze spojit pomocí připevňovací svorky a připevnit k příslušnému nábytku.

Odemčení je možné pouze magnetickým klíčem Na rozdíl od běžných zámků, u kterých je třeba nechat dvířka mírně pootevřená, s tímto magnetickým zámkem zůstávají dvířka a zásuvky zcela zavřené a to dokud je neotevřete pomocí magnetického klíče. Tento odemykací mechanismus umožňuje delší dobu používání i pro starší děti.

Magnetický držák pro uschování klíče Pomocí přiloženého držáku lze magnetický klíč pro odemykání zámku umístit např. na zeď nad uzamčenou skříňkou. Díky dodávané lepící podložce je jeho připevnění a sundání velice jednoduché.

Univerzální použití na skříňky a zásuvky Jelikož lze zámek připevnit na vnitřní stranu dvířek a do zásuvek, nijak svou přítomností nenarušuje vzhled vaše domova.

Vlastnosti:

  • obzvlášť odolné vůči dětem – odemčení je možné pouze se speciálním magnetickým klíčem
  • snadná a rychlá montáž (možnost přilepení nebo přivrtání)
  • včetně držáku pro bezpečné odložení magnetického klíče
  • vhodné pro zásuvky a dvířka s tloušťkou až do cca 30 mm

Barva: bíllá

Materiál: plast

Obsah balení: 4 kusy vč. klíče

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader