Loading
Loading

REER Zámek na okna a balkónové dveře 1 ks, white

REER Zámek na okna a balkónové dveře 1 ks, white

3 - 5 kusů na eshopu, nechte si zboží doručit na naši prodejnu
Cena 279,00 Kč

Kód: F155938 , Dodavatelský kód: 70010 , EAN: 4013283700105 , Značka: Reer

REER Zámek na okna a balkónové dveře 1 ks, white

Chrání děti před nebezpečnými pády. Často stačí jen pár okamžiků: troubení auta, cvrlikání ptáků nebo hrající si děti, které nasměrují pozornost dítěte na dění venku. Stačí chvilka nepozornosti, malé dítě vyleze na parapet, otevře okno a v tom nejhorším případě ztratí rovnováhu. Obvykle jsou nejvíce ohroženy děti mezi 1 a 3 rokem života. Díky novému zámku „WinLock“ nejsou děti vystaveny nebezpečí samostatného otevření okna. Zámek se nešroubuje ani nelepí, ale jednoduše upevní mezi kliku a rám.

Certifikovaná bezpečnost prostřednictvím certifikace SLG Dva nezávislé úkony zabraňují otevření dítětem: zámek lze odemknout stisknutím pojistného tlačítka a současným otáčením kliky. Ochraně oken byla udělena značka „Certifikovaná bezpečnost pro děti“ od zkušebního a certifikačního ústavu SLG.

Jednoduchá (de) montáž – praktický konektorový systém bez vrtání a lepení Zabezpečení oken a balkónových dveří je nejen snadno ovladatelné, ale je stejně snadné je instalovat – bez vrtání nebo lepení. Zámek může být vložen mezi kliku a rám okna nebo dveří balkonu s několika velmi lehkými pohyby a v případě potřeby opět odstraněn.

Vlastnosti:

  • chrání před život ohrožujícími pády
  • snadná instalace a demontáž
  • praktický zásuvný systém: bez vrtání nebo lepení
  • snadné otevírání a zavírání pro dospělé
  • SLG „testovaná bezpečnost dětí“
  • doporučený věk: 6 – 36 měsíců

Materiál: Plast / tvrzená nerezová ocel

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader