RÖMER Boční ochrana Flexible SICT

RÖMER Boční ochrana Flexible SICT

do 2 týdnů
cena: 1 290,00 Kč

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F018090 , EAN: 4000984139846

RÖMER Boční ochrana Flexible SICT

RÖMER Boční ochrana Flexible SICT

Popis:

Boční ochrana Flexible SICT od značky Römer z Německa

Ochranný prvek proti bočnímu nárazu je nyní flexibilní a můžete jej přemístit na tu stranu, která je nejblíže dveřím. Umožnuje snadné použití v různých automobilech a také poskytuje více prostoru spolucestujícím. Kompatibilní s: KIDFIX SL, KIDFIX SL SICT, KID II.

Vlastnosti:

  • Boční ochrana
  • Kompatibilní s autosedačkami: Kidfix SL, Kidfix SL SICT, Kid II
  • Ochranný prvek proti bočnímu nárazu
  • Flexibilní – lze přendavat na tu stranu, která je nejblíže dvěřím

Technické parametry:

  • Materiál: Plast
  • Barva: White

O společnosti:

Společnosti Britax a Römer jsou součástí jedné rodiny od roku 1978. Dnes tyto vazby ještě posilujeme. Jako jedna značka můžeme ještě lépe pomáhat rodičům prožívat rodinný život naplno. Důraz na prvenství. Průkopnická spolupráce. Nepřetržitý výzkum. Ve společnosti Britax/Römer vždy posouváme hranice – abyste mohli prožívat rodinný život bez hranic.

Společnost Römer staví na základech přesného německého strojírenství a vychází z jedinečných zkušeností z práce pro automobilový průmysl. Ve světě bezpečnosti dětí během cestování je tím, kdo nastavuje laťku kvality. V nezávislých testech získávají pravidelně vysoké hodnocení za bezpečnost a německou kvalitu zpracování. Jsou důkazem toho, že dokonalý design představuje skloubení krásy a funkčnosti. Tato značka dala světu v oblasti vybavení pro děti několik patentovaných technologií, které se později staly uznávaným standardem. Patří mezi ně například i dobře známý ISOFIX pro bezpečné a pohodlné upevnění dětských autosedaček v automobilech. Minulost nás spojuje, ale nyní se zaměřujeme na společný cíl – vytvořit ještě bezpečnější budoucnost.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader