ROTHO® Teploměr do vody OOPS

ROTHO® Teploměr do vody OOPS

Barva

do 2 týdnů
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F014984 , EAN: 4250226038110

ROTHO® Teploměr do vody OOPS

ROTHO® Teploměr do vody Oops

Popis:

Teploměr do vody z kolekce Style. Teploměr do vody je praktickou pomůckou pro matky. K výrobě byly použité zcela nezávadné materiály a barvy odpovídajících mezinárodním normám a předpisům. Vyrobeno z vysoce odolné umělé hmoty. Stupnice klasická rtuťová je uložena níže a tím chráněna proti poškození. Teplotní rozsahy kalt – studený, warmteplý. Pozor na horkou vodu, nelze vyvářet.

Před koupáním Vašeho miminka dbejte na následující upozornění. Teplota vody by měla být 36°C. Vždy promíchejte vodu pro rovnoměrné rozložení teploty vody. Ponořte teploměr do vody a přibližně po 2 minutách zkontrolujte hodnotu teploty vody. Neodborné zacházení může vést k poškození teploměru a následným odchylkám při měření. Špatně změřená voda škodí Vašemu dítěti. Používejte proto teploměry.

vhodné od narození teploměr do vody k dispozici 3 barevné varianty a motivů materiál: z vysoce odolného kvalitního plastu

Ve stejném designu lze koupit i „Style“ kartáč a hřebínek na vlásky. Tato kolekce ve velkém stylu poskytuje rodičům komplexní škálu koupacích a hygienických potřeb pro děti. Jejich výrobky mají ergonomické tvary jsou bez rohů a hran a tím zajistí větší bezpečnost dítěti. Výrobky odpovídají nejnovějšímu stavu techniky a jsou založeny na promyšlené koncepci, ve které byly požadavky spotřebitelů, pokud jde o ergonomii a manipulace rozhodující.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader