ROTHO® Vanička na koupání Little Princess

ROTHO® Vanička na koupání Little Princess

nedostupné
Běžná cena: 1 499,00 Kč
Akční cena: 1 049,00 Kč

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F014913 , EAN: 4250226037809

ROTHO® Vanička na koupání Little Princess

ROTHO® Vanička na koupání Little Princess

Popis:

Style vanička. Unikátní design a pohodlí zažije Vaše dítě s vaničkou od značky ROTHO®. Ergonomický design s pohodlnou velikostí nabídne rodičům větší svobodu v pohybu paží a pohodlí při koupání. Vanička nabízí perfektní ergonomii a bezpečnost pro Vaše dítě.

  • unikátní design, inovace a pohodlí
  • vhodné od narození
  • k dispozici několik variant vaniček
  • Anti-Slip ve spodku vaničky
  • perfektní ergonomie a bezpečnost
  • materiál: plast
  • rozměry: 79 × 49,2 × 27,3 cm
  • hmotnost: 1,3 kg

Pro větší bezpečnost doporučujeme dokoupit vložku do vaničky, stojan na vaničku a vypouštěcí hadici. V nabídce je jen vanička. Lze kombinovat s kolekcí Style. Ve stejném designu si můžete koupit nočník, sedátko na záchod, koš na pleny a stupátko.

Tato „Styl“ kolekce ve velkém stylu poskytuje rodičům komplexní škálu koupacích a hygienických potřeb pro děti. Jejich výrobky mají ergonomické tvary jsou bez rohů a hran a tím zajistí větší bezpečnost dítěti. Výrobky odpovídají nejnovějšímu stavu techniky a jsou založeny na promyšlené koncepci, ve které byly požadavky spotřebitelů, pokud jde o ergonomii a manipulace rozhodující.

UPOZORNĚNÍ:

Hlavní riziko spojené s výrobky je utonutí! Riziko u koupací vany a stojanu na vanu je utonutí a pád, kdy koupací vana pro kojence spadne ze stojanu nebo opěry! Aby se zabránilo riziku opaření horkou vodou tekoucí z kohoutku, musí pečovatel o kojence věnovat pozornost teplotě vody a musí zabránit kojenci přístupu ke kohoutku! Pečovatel musí být stále s dítětem v kontaktu a mít nad ním stálý dozor! K utonutí může dojít ve velmi krátkém čase i ve velmi mělké vodě (± 2 cm). Předmět neposkytuje žádnou další ochranu proti nebezpečím spojeným s vodou. Existují případy, kdy při používání pomůcek ke koupání došlo k utonutí! Maximální úroveň hladiny vody, kdy nemůže dojít k vniknutí vody do úst dítěte je 0,5 cm!

Zvláště zranitelné jsou děti od narození do 12 měsíců! Koupací vany a stojany se nesmí umisťovat do vyvýšené pozice za použití předmětů, jako jsou stoly, umyvadla, kuchyňské linky, komody, skříně, apod.! Před každým použitím zkontrolujte, zda není výrobek poškozen! V opačném případě výrobek nepoužívejte. Odstraňte všechny obaly a části sloužící k upevnění a přepravě výrobku! Výrobek sestavuje pouze dospělá osoba! Testováno dle směrnic EU!

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader