Loading
Loading

SAVO Original dezinfekční přípravek 1l

SAVO Original dezinfekční přípravek 1l

nedostupné
cena nebyla stanovena

Kód: F008842 , EAN: 8594005390157 , Značka: Savo

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

SAVO Original dezinfekční přípravek 1l

SAVO Original likviduje choroboplodné zárodky, bakterie a viry (včetně HIV a HBV), řasy a nižší houby, odstraňuje pachy. Vyniká mimořádně vysokou čistotou, dlouhou záruční lhůtou a unikátní ekologickou hodnotou, pro kterou je schválený i pro dezinfekci vody v bazénech a jako jediný i pro pitnou vodu ve studních.

Čištění a dezinfekce ploch a předmětů Slouží k čištění a dezinfekci podlah, nábytku, kuchyňského a hygienického náčiní. Použijte roztok z 1l SAVA Original a 10l vody. Silné znečištění nejprve mechanicky odstraňte. Hračky, předměty a plochy, které přichází do styku s potravinami, opláchněte po 30 minutách pitnou vodou.

Dezinfekce pitné vody ve studnách Dávkujte na každých 1000 lit. pitné vody 20 ml SAVA Original. Vodní hladinu skrápějte naředěným roztokem SAVA (například namícháno v kbelíku nebo konvi). Po 30 min. je voda dezinfikována a současně dochází k rozložení účinné látky.

Dezinfekce a likvidace řas v bazénech SAVO Original je přípravek vhodný pro dezinfekci bazénů. Nahrazuje v bazénovém programu tzv. Chloršok.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader