Loading
Loading

SCHOLL VS Elektrický pilník na chodidla s mořskými minerály + kosmetická taška (zelená)

SCHOLL VS Elektrický pilník na chodidla s mořskými minerály + kosmetická taška (zelená)

3 - 5 kusů na eshopu, nechte si zboží doručit na naši prodejnu

Dlouhodobě snížená cena 799,00 Kč 999,00 Kč

Kód: F057544 , Dodavatelský kód: 3063045 , EAN: 5997321772059 , Značka: Scholl

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

SCHOLL VS Elektrický pilník na chodidla s mořskými minerály + kosmetická taška (zelená)

Naše nohy si zaslouží, abychom se o ně starali po celý rok. Jen málokterý člověk si ale uvědomuje, že nás nosí po celý život, a odvádějí tak velmi namáhavou práci. Značka Scholl se již od svého počátku stará o zdraví a pohodlí nohou milionů obyvatel celé planety, a proto pro krásu a zdraví vyvinula elektrický pilník na chodidla. Ten z nich dokonale odstraní ztvrdlou kůži, takže budou nejen krásná a hebká na dotyk, ale již nikdy neohrozí ani vaše silonky, které na ně vklouznou s naprostou lehkostí a bez rizika puštění oka.

Scholl nyní přichází s novinkou, která navazuje na úspěšný produkt elektrický pilník Velvet Smooth™ s diamantovými krystalky v brusných válečcích. Ty jsou nyní obohaceny o sílu mořských minerálů. Aby byla zaručena také hygienická čistota, je možné válečky po použití lehce vyjmout a omýt. Snadné použití celého přístroje, jehož bezpečný provoz zajišťují čtyři AA baterie, pak umocňuje ergonomicky tvarovaná rukojeť. Pokud vyvinete příliš silný tlak, který by mohl vaši kůži poškodit, přístroj se sám zastaví.

Dopřejte vašim chodidlům profesionální péči v pohodlí domova a pak už si jen užívejte hedvábně hladkých nohou. Jako dárek nyní dostanete praktickou taštičku, do které vašeho nového pomocníka sbalíte nejen na cestách.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader