Loading
Loading

SEVENTH GENERATION Pants (14-18 kg) 22 ks

SEVENTH GENERATION Pants (14-18 kg) 22 ks

skladem
cena: 379,00 Kč
Cena za kus: 17,23 Kč
Při nákupu produktů Seventh Generation nad 999 Kč získáte SEVENTH GENERATION prostředek na mytí nádobí nebo prací gel zdarma.
DÁREK: SEVENTH GENERATION prací gel 10ks
DÁREK: SEVENTH GENERATION prostředek na mytí nádobí 10ks

Kód: F020952 , EAN: 732913440573 , Značka: Seventh Generation

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

SEVENTH GENERATION Pants (14-18 kg) 22 ks

Špičkové ekologické, netoxické a zdravotně nezávadné pleny. Vysoce savé, šetrné a extrémně pohodlné, navíc hypoalergenní a velmi vhodné také pro děti s citlivou pokožkou. Vyrobeny zcela bez použití chlóru, nebělené, nebarvené, bez latexu a bez parfemace.

Hypoalergenní cvičné nasazovací kalhotky, které jsou vhodné, když se dítě učí chodit na nočník. Unikátní v tom, že jsou tenké a velmi jemné, pro dítě velice pohodlné na nošení, bez pocitu velkého objemu.

Velmi pohodlné s nastavitelnou šířkou upnutí.

Vlastnosti:

  • Vysoce absorpční, v případě nehody zachytí všechnu vlhkost a dítě se stále cítí pohodlně, jinak fungují jako spodní prádlo.
  • Pleny jsou ekologické, vysoce komfortní, prodyšné, ale nepropustné, vhodné pro velmi citlivou pokožku ekzematiků.
  • Jsou vyrobeny zcela bez použití chlóru a parfemace, formaldehydu, PVC a látek, známých jako škodlivé ke zdraví a životnímu prostředí.

Vyrobeny z přírodních a obnovitelných materiálů.

O značce:

Seventh Generation je legendární americká značka netoxické drogerie. Jedna z nejstarších a největších značek netoxické drogerie a biodrogerie na světě. Značka Seventh Generation byla teprve nedávno uvedena do oficiální distribuce v ČR a SR.

Všechny výrobky značky Seventh Generation splňují ta nejpřísnější kritéria pro zdravotní nezávadnost, netoxicitu a biologickou odbouratelnost.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader