Loading
Loading

SKIP HOP ABC Zoo - Knížka Aktivity

SKIP HOP ABC Zoo - Knížka Aktivity

nedostupné na eshopu a skladem na 1 prodejně
Cena 539,00 Kč

Kód: F002919 , Dodavatelský kód: 307301 , EAN: 879674007260 , Značka: Skip Hop

SKIP HOP ABC Zoo - Knížka Aktivity

ABC Knížka se po otevření stane centrem zábavy. 5 zvířecích kamarádů v jedné řadě, každý se svým písmenkem (počáteční písmenko názvu zvířátka v angličtině: „e“ pro „elephant/slon“, „f“ pro „fox/liška“, „l“ pro „lion/lev“, „m“ pro „monkey/opice“, „z“ pro „zebra/zebra“). Knížka podporuje **rozvoj hmatových schopností dítěte díky množství aktivit: slon má ohýbací šustící ucho, liška tlapky, slon s hřívou, opička s kousátkem ve tvaru banánu, zebra má dětské-zrcátko.* Knížka má vyšívané detaily a veselé vzory.

Čištění a údržba:

Čistěte pomocí vlhkého hadříku/nebo houbičky. Perte v pračce ve studené vodě na mírný program. Nebělte. Nechte schnout na vzduchu.

Rozměr balení a specifikace:

  • rozměry otevřená: 74 × 18 cm (š x v)
  • rozměry zavřená: 18 × 18 cm (š x v)
  • vhodné pro děti od narození
  • 0% BPA, 0% PVC, bez ftalátů
  • testováno dle směrnic EU

O značce Skip Hop

Skip Hop je americká firma, kterou v roce 2003 založili manželé Ellen a Michael Diamant. Vše začalo v době, kdy se stali rodiči. Pro svého syna chtěli jen ty nejlepší produkty, ale nenacházeli nic, co by je dostatečně uspokojilo. A právě proto se rozhodli, že vyvinou své vlastní a vytvořili tak značku Skip Hop.

Na začátku každého výrobku značky Skip Hop stojí otázka: „Je zde nějaký lepší způsob?“ Vyrobeny pro rodiče rodiči vnášejí produkty značky Skip Hop do rodičovství více zábavy a inovativní design propracovaný do nejmenšího detailu.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader