Loading
Loading

Smluvní podminky služby půjčovna

Chystáte se na dovolenou nebo uvažujete o koupi produktu, ale nejste přesvědčeni, že jej plně využijete? Proto jsme pro Vás připravili službu „Půjčovna“.

Z důvodu omezeného množství produktů Vás žádáme o telefonické nebo mailové ověření, zda Vám budeme schopni dodat požadovaný produkt ve Vámi požadovaném termínu. A to s dostatečným časovým předstihem, jinak nebudeme schopni garantovat dostupnost požadovaného produktu. Proto se obraťte na naši zákaznickou linku (+420 226 254 444, ve všední dny od 8:00 do 12:00) nebo nás zkontaktujte mailem na feedo@feedo.cz. Při komunikaci se zákaznickou linkou před zapůjčením produktu je potřeba domluvit také termín vrácení, po uplynutí doby zápůjčky zboží vyzvedneme na naše náklady kurýrem v domluveném termínu na domluveném místě.

Pro zapůjčení produktu je nutné:

V případě poškození nebo značného znečištění je záloha ponížena o náhradu škody nebo o náklady na opravu/čištění.

Služba „Půjčovna“ je pouze pro svéprávné osoby starší 18-ti let. Tato osoba je za zapůjčený produkt zodpovědná.

Po zaplacení půjčovného a vratné zálohy bude půjčovaný produkt dodán kurýrem do 48 hodin (pro přesnější termín je nutné kontaktovat náš zákaznický servis, a to zejména z důvodu dostupnosti požadovaného produktu s dostatečným časovým předstihem).

V případě pozdního vrácení zapůjčeného produktu je účtován poplatek za 1 den pronájmu za každý den prodlení.

Vratná záloha je proplacena ihned po vrácení zapůjčeného produktu a prověření, zda nedošlo k jeho poškození nebo k takovému znečištění, které by bylo nutné opravit nebo vyčistit. V případě znečištění je účtován poplatek 250 Kč. V případě poškození by byla kauce ponížena o náklady spojené s opravou kočárku. V případě neopravitelné škody nebo ztráty půjčovaného produktu je zákazník povinen uhradit cenu nového produktu, která je v případě kočárku Thule Chariot Lite1 17 190 Kč vč. DPH.

Cena půjčovného:

Produkt 1 den 3 dny Týden
Vozík Thule Chariot Lite1 500 Kč 1.000 Kč 2.000 Kč

Doprava zdarma je od objednávky ve výši 1.499 Kč. Při objednávce do této částky je nutné k ceně půjčovného připočíst i náklady na dopravu. Pokud se chcete nákladům na dopravu vyhnout, neváhejte se domluvit s naším zákaznickým oddělením na přidání našeho běžného sortimentu pro Vaše nejmenší, abyste se dostali přes celkovou hodnotu 1.499 Kč.

Ajax loader