Soutěž s LEGO®

    

SOUTĚŽ

se značkou LEGO®

Soutěž probíhá 
od 21. 8. 2016 do 11. 9. 2016.

Podmínky pro zařazení do soutěže: 


1. zaslat správnou odpověď na otázku: Jaká postavička a zvířátko jsou u banneru LEGO® DUPLO® na naší stránce https://www.feedo.cz/velke-akce/lego/?

 

2. zaslání jedné fotografie na téma: Jak si hrajeme s LEGO® nebo s LEGO® DUPLO®


Soutěžní fotografii a správnou odpověď posílejte na e-mail souteze@feedo.cz nejpozději do 11. 9. 2016 do předmětu mailu napiště LEGO®


VÝHRY

1x LEGO® Disney Princezny Dobrodružství na saních s Annou a Kristoffem

1x LEGO® Juniors Ztracený chrám

1x LEGO® DUPLO® Mickey a jeho kamarádi v domě na pláži

1x LEGO® Friends Šatna pro popové hvězdy

1x LEGO® Creator Chata u jezera

1x LEGO® Elves Naidina loď pro velká dobrodružství


Podmínkou pro zařazení do soutěže je uvedení Vašeho jména, doručovací adresy a telefonního čísla. 


Fotografie, které budou do soutěže přijaty, budou průběžně zveřejňovány na sociálních sítích e-shopu Feedo.cz a Feedo.sk. Výherce vybere porota složená z členů Feedo, která zasedne 19. 9. 2016. 


Hodnotit se bude pojetí a originalita. Vyhodnocení soutěže proběhne 19. 9. 2016.

Výherce budeme kontaktovat do 7 dnů od vyhlášení soutěže.


Výhry budou rozeslány v následující objednávce. 

Nárok na výhru zaniká po dvou měsících od vyhlášení soutěže.


Společnost MyMedia s.r.o., se sídlem Plaská 622/3, 150 00 Praha 5 – Malá Strana, IČ: 29015901 – organizátor soutěže a provozovatel internetového obchodu Feedo.cz a Feedo.sk si vyhrazuje právo využití všech zaslaných fotografií k marketingovým účelům dle vlastního uvážení, a to po dobu 2 let od ukončení soutěže. 


Účastí na soutěži a zasláním fotografie tedy vyjadřujete svůj souhlas s těmito pravidly a udělujete oprávnění použít Vaši fotografii a uvést jméno a příjmení Vás, případně Vašeho dítěte a rovněž se zveřejněním fotografie.


Organizátor soutěže si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže fotografie, které nebudou splňovat podmínky soutěže (např.nekvalitní a rozmazané fotografie). Na výhru nevzniká právní nárok.


Organizátor si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky soutěže, stejně tak jako výhry, soutěž odložit, přerušit či soutěž bez náhrady zrušit v době celého trvání soutěže, přičemž soutěžící nemá nárok na náhradu nákladů vynaložených na účast v soutěži.

Ajax loader