Soutěž s otázkou

Hledejte velikonoční vajíčka

Každý den můžete vyhrát lahvičku Campol Babies a hračku velikonočního zajíčka. Navíc můžete vyhrát hlavní cenu: autosedačku MAXI COSI River Blue.

Každý den budete hledat výrobek, u jehož fotky je velikonoční vajíčko. Vždy dostanete nápovědu, jak nebo kde výrobek hledat. 

Pro zařazení do soutěže pošlete každý soutěžní den do 23:59 na e-mailovou adresu velikonoce@feedo.cz odkaz na správný výrobek a zároveň odpověď na následující otázku:


Jak dlouho by měly být děti ve věkové skupině 0+ převáženy v autosedačce typu „vajíčko“?

a) do té doby, dokud nožičky dítěte nepřesáhnou okraj vajíčka

b) do té doby, než dítě váží 15 kg

c) do té doby, než uši děťátka přesáhnou horní konec autosedačky
Odpověď hledejte v našem blogovém článku.

Nápovědu najdete zde každý den Velikonoc.

Výherce pro daný den vybereme ze všech správných odpovědí a to podle následujícího výpočtu: výherce = X/100 * 15 (přičemž X je počet správných odpovědí z daného dne). 


Odpovědi budou při výběru řazeny podle času vložení odpovědí a to od nejnovějšího po nejstarší. 


Povolena je pouze jedna odpověď denně!


Výherce celé velikonoční soutěže vyhraje autosedačku MAXI COSI. Výherce vybereme ze všech správných odpovědí, které přijdou v průběhu celé velikonoční soutěže (21.-28.3.2016). 


Výběr proběhne na základě následujícího výpočtu: výherce = X / 100 * 26 (přičemž X je počet správných odpovědí z daného dne). Odpovědi budou při výběru řazeny podle času vložení odpovědí a to od nejnovějšího po nejstarší. Výherce uveřejníme 29.3.2016 na Facebooku Feedo.cz.

Ajax loader