Soutěžte s Nutrilonem

VYHRAJTE MLÉKO NUTRILON PRONUTRA NEBO PROFUTURA DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU 

+ KAŠI NUTRILON


Kdo by nechtěl, aby jeho dítě bylo zdravé jako řípa! Nyní můžete imunitu svých dětí podpořit ještě lépe, a to díky báječnému balíčku Nutrilon!*Soutěž se nevztahuje na počáteční mléka.


SOUTĚŽ PROBÍHÁ OD 21. 8. 2017 DO 7. 9. 2017 (23:59) 

Podmínkou pro zařazení do soutěže správné zodpovězení soutěžní otázky a její zaslání na souteze@feedo.cz. Do předmětu uvěďte heslo "Léto s Nutrilonem".


Průběh soutěže:

Soutěž se skládá ze 3 kol. V každém kole vyhrává 10 maminek, které se správně zapojí do soutěže.


1. kolo začíná 21.8. Vyhrává 10 náhodně vybraných maminek, které správně odpoví na soutěžní otázku týdne. Své odpovědí zasílejte nejpozději do 25.8. (23:59).


2.kolo začíná 28.8. Vyhrává 10 porotou vybraných maminek, které zašlou fotografii na téma "Mé léto s Nutrilonem". Své odpovědi zasílejte nejpozději do 1.9. (23:59).


3. kolo začíná 4.9. Vyhrává 10 náhodně vybraných maminek, které správně odpoví na soutěžní otázku týdne. Své odpovědi zasílejte nejpozději do 7.9. (23:59).


VÝHRA

 

Cena – Celkem 30 šťastlivců obdrží balíček Nutrilon! Součástí balíčku mléko Nutrilon Pronutra nebo Profutura dle vlastního výběru a kaše Nutrilon**!


 

Soutěž končí 7. 9. 2017 (23:59) a vyhodnocení soutěže proběhne 15.9 2017.

Jména výherců uveřejníme na naší facebookové stránce a bude také kontaktován

e-mailem. Vítěze soutěže budeme kontaktovat do 7 dnů od vyhlášení soutěže. Nárok na výhru zaniká po dvou měsících od vyhlášení soutěže.


 

Společnost MyMedia s.r.o., se sídlem Plaská 622/3, 150 00 Praha 5 – Malá Strana, IČ: 29015901 – organizátor soutěže a provozovatel internetového obchodu Feedo.cz a Feedo.sk si vyhrazuje právo využití všech zaslaných fotografií k marketingovým účelům dle vlastního uvážení, a to po dobu 2 let od ukončení soutěže. 

 

Účastí na soutěži a zasláním fotografie tedy vyjadřujete svůj souhlas s těmito pravidly a udělujete oprávnění použít Vaši fotografii a uvést jméno a příjmení Vás, případně Vašeho dítěte a rovněž se zveřejněním fotografie.

 

Organizátor soutěže si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže fotografie, které nebudou splňovat podmínky soutěže (např.nekvalitní a rozmazané fotografie). Taktéž si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže ty uchazeče, kteří neuvedou požadované údaje – e-mail potvrzující registraci,

e-mailovou adresu, jméno, příjmení, telefonní číslo a adresu bydliště. Na výhru nevzniká právní nárok.

 

Organizátor si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky soutěže, stejně tak jako výhry, soutěž odložit, přerušit či soutěž bez náhrady zrušit v době celého trvání soutěže, přičemž soutěžící nemá nárok na náhradu nákladů vynaložených na účast  v soutěži.

     *Nutrilon obsahuje vitamíny A,C a D, které přispívají ke správné funkci imunitního                  systému. 

    **Soutěž se nevztahuje na počáteční mléka. 

Ajax loader