Soutěžte se společností Canon

VYHRAJTE FOTOAPARÁT CANON IXUS 185 SL

+ TISKÁRNU PIXMA TS 5050


Kdo by nemiloval chvíle se svými nejbližšími. Nyní si je můžete zachovat ještě lépe, a to díky báječnému duu od společnosti Canon! 

Soutěž probíhá od 13. 8. 2017 do 15. 9. 2017 (23:59)

 

Podmínkou pro zařazení do soutěže je registrovat se do aplikace LifeCake (registrujte se pomocí e-mailové adresy), zaslat e-mail potvrzující Vaší registraci

a osobní údaje – jméno, příjmení, telefonní číslo, adresa bydliště.


Jak se registrovat?

1. Do aplikace LifeCake zadejte svou emailovou adresu.

2. Klikněte na "register".

3. Zadejte své jméno. Potvrďte.

4. Po tomto kroku Vám přijde na e-mail potvrzovací zpráva "magic link".

5. Klikněte na tlačítko "take me to my account".

6. Přijde Vám druhá potvrzovací zpráva.

7. Nyní jste registrováni. Tento e-mail nám přepošlete.☺

 

Soutěžní e-mail posílejte na souteze@feedo.cz nejpozději do 15. 9. 2017 (23:59).

Do předmětu mailu uveďte heslo LIFECAKE.

VÝHRA

 

Cena – 5 šťastlivců obdrží balíček od společnosti Canon v hodnotě 5000 Kč! Součástí balíčku je nový digitální fotoaparát Canon IXUS 185 SL a kompaktní tiskárna PIXMA TS 5050.

 

Soutěž končí 15. 9. 2017 (23:59) a vyhodnocení soutěže proběhne 22.9 2017.

Jména výherců uveřejníme na naší facebookové stránce a bude také kontaktován

e-mailem. Vítěze soutěže budeme kontaktovat do 7 dnů od vyhlášení soutěže. Balíček bude výhercům zaslán přímo společností Canon.

 

 Nárok na výhru zaniká po dvou měsících od vyhlášení soutěže.

 

Společnost MyMedia s.r.o., se sídlem Plaská 622/3, 150 00 Praha 5 – Malá Strana, IČ: 29015901 – organizátor soutěže a provozovatel internetového obchodu Feedo.cz a Feedo.sk si vyhrazuje právo využití všech zaslaných fotografií k marketingovým účelům dle vlastního uvážení, a to po dobu 2 let od ukončení soutěže. 

 

Účastí na soutěži a zasláním fotografie tedy vyjadřujete svůj souhlas s těmito pravidly a udělujete oprávnění použít Vaši fotografii a uvést jméno a příjmení Vás, případně Vašeho dítěte a rovněž se zveřejněním fotografie.

 

Organizátor soutěže si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže fotografie, které nebudou splňovat podmínky soutěže (např.nekvalitní a rozmazané fotografie). Taktéž si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže ty uchazeče, kteří neuvedou požadované údaje – e-mail potvrzující registraci,

e-mailovou adresu, jméno, příjmení, telefonní číslo a adresu bydliště. Na výhru nevzniká právní nárok.

 

Organizátor si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky soutěže, stejně tak jako výhry, soutěž odložit, přerušit či soutěž bez náhrady zrušit v době celého trvání soutěže, přičemž soutěžící nemá nárok na náhradu nákladů vynaložených na účast  v soutěži.

Ajax loader