STOPBACIL sirup Dr. Weiss SWISS 200+100ml NAVÍC

STOPBACIL sirup Dr. Weiss SWISS 200+100ml NAVÍC

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F005927 , EAN: 8594059734037

STOPBACIL sirup Dr. Weiss SWISS 200+100ml NAVÍC

STOPBACIL sirup Dr. Weiss SWISS 200+100ml NAVÍC

Popis:

(min. 100 znaků, max. 254 znaků) STOPBACIL sirup obsahuje jedinečnou kombinaci 10 rostlinných extraktů ALPINIUM, které několika navzájem se podporujícími mechanismy posilují imunitu (echinacea), pomáhají při kašli, škrábání v krku a zahlenění (jitrocel) a povzbuzují organizmus při vyčerpání (ženšen, schizandra).

Působení/užití:

(Uveďte způsob užívání a působení přípravku.) STOPBACIL sirup doplněk stravy obsahuje unikátní účinné složení 10 bylinných extraktů ALPINIUM (echinacea, ženšen, schizandra, jitrocel, světlík, mateřídouška, řebříček, bez, sléz, měsíček) s komplexním účinkem při projevech nachlazení: pomáhá při kašli a dalších příznacích nachlazení1,2,3,4,5,­6 povzbuzuje organizmus při únavě a vyčerpání3,7 po­siluje imunitu a urychluje rekonvalescen­ci1,2,3

1extrakt jitrocele kopinatého, 2extrakt Echinacea purpurea, 3extrakt ženšenu sibiřského, 4slézu maurského, 5řebříčku obecného, 6extrakt mateřídoušky úzkolisté, 7extrakt schizandry čínské

Sirup je vhodný pro alergiky, celiatiky a diabetiky (slazen fruktózou a sukralózou), mohou jej užívat těhotné a kojící ženy (obsahuje výběr šetrných a bezpečných bylin).

Dávkování:

Pro dosažení intenzivního účinku užívají dospělí 3krát denně 1 polévkovou lžíci (15 ml), děti 4krát denně 1 čajovou lžičku (5 ml). S užíváním je vhodné začít hned při prvních příznacích únavy, nachlazení a slabosti. Pro posílení obranyschopnosti užívají dospělí stejné množství 1krát denně, děti 2krát denně, a to dlouhodobě (alespoň 1–2 měsíce).

Příznaky:

(Uveďte příznaky potíží, kvůli kterým lze daný přípravek užít. Informace převážně odpovídající příbalovému letáku.) STOPBACIL sirup je vhodný při oslabeném imunitním systému1,2,3 při stavech vyčerpání, únavy, psychické a fyzické zátěži a stresu3,7.

Složení přípravku:

Extrakty echinacea a mateřídoušky (Echinacea purpurea, Thymus serpyllum) podporují imunitu během nachlazení a ulevují od škrábání v krku a hltanu.

Extrakty sibiřského ženšenu a řebříčku (Eleutherococcus senticosus, Achillea millefolium) posilují mentální a fyzickou výkonnost při slabosti, vyčerpání a únavě a během rekonvalescence.

Extrakty schizandry a bezu (Schisandra chinensis, Sambucus nigra) Schizandra je jedním z neznámějších adaptogenů, je nazývána bylinou pěti chutí.

Extrakty jitrocele a slézu (Plantago lanceolata, Malva mauritiana) zklidňují dutinu ústní a krk, poskytují úlevu pro podrážděný krk a hltan, mají zklidňující a příznivé účinky na hlasivky.

Extrakty světlíku a měsíčku lékařského (Euphrasia rostkoviana, Calendula officinalis) se hojně využívají v lidovém léčitelství již po staletí. Info o firmě: (např. kde zákazník získá bližší info o přípravku)

Odborná poznámka:

(různá upozornění, kdo nesmí užívat, kde uschovávat atd.) Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí! Výrobek je určen pro děti od 3 let. Nedoporučuje se užívat v případě přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Obsahuje zbytkové množství alkoholu.

Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15–25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením, mrazem a vysokými teplotami.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader