SUAVINEX Krém proti striím 400 ml

SUAVINEX Krém proti striím 400 ml

SUAVINEX Krém proti striím 400 ml

skladem
cena: 419,00 Kč

Kód: F010036 , EAN: 8426420006323

SUAVINEX KRÉM PROTI STRIÍM 400 ML

Popis:

Krém zabraňující vzniku strií o obsahu 400ml s praktickým dávkovačem.

Zlepšuje tón pleti a poskytuje větší flexibilitu v rizikových situacích, jakými jsou:  těhotenství a hubnutí nebo nabírání na váze a to díky kombinaci šípkového extraktu a Gotu Kola, obohacené o vitamíny E a F. Asian centllan zvyšuje elasticitu, olej ze šípkové růže urychluje absorpční schopnost, indian pennyworth pro prevenci vzniku strií, hamamelis chrání a zklidňuje kůži, preley tormentille působí regeneračně, obsahuje křemík, který je hlavní složkou zpevňující jemné kapiláry pokožky.

Zvyšuje elasticitu! Je vysoce vstřebatelný. Pro poskytnutí kompletní péče a uchování elasticity, používejte krém Proti-strijím  několikrát denně dle potřeby pokožky. Příjemná vůně obzvláště pro maminky, které jsou na vůně v období těhotenství citlivé.

Suavinex vyhovuje potřebám maminek, aniž by zanedbával starosti žen. Vyvíjí kosmetické přípravky, které jim napomohou zachovat přirozenou rovnováhu jejich kůže během těhotenství a v období po porodu.

Všechny produkty kosmetické řady Suavinex jsou složeny z přísad považovaných za hypoalergenní. Jejich aktivní složky jsou přírodního původu.

Vyrobeno v rámci EU. Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader