SUAVINEX savička kulatá široké hrdlo / pomalý průtok 2 ks silikon

SUAVINEX savička kulatá široké hrdlo / pomalý průtok 2 ks silikon

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F009921 , EAN: 8426420005647

SUAVINEX savička kulatá široké hrdlo / pomalý průtok 2 ks silikon

SUAVIENX SAVIČKA KULATÁ široké hrdlo / pomalý průtok 2 KS SILIKON

Popis:

Kulatá savička pomalý průtok silikon je určena pro miminko od narození.

Doporučený věk: +0měsíců. Balení: 2Ks 0% BPA Materiál: silikon. Savička ideální pro první dny života novorozence.

Vyberte si savičku pro své děťátko! Ze široké nabídky najdete pro něj určitě tu, díky které mu bude chutnat. Pro ty, co se rozhodnou pro dokrmování nebo výhradně pro umělou výživu, je výběr savičky na kojenecké láhve velmi důležitý.

Savičky Suavinex se přizpůsobují potřebám miminka ve všech etapách jeho růstu. Nabídněte si z možností vybrat si velikost savičky dle věku dítěte (pouze orientační označení, každé dítě má jiný sací reflex) a tvaru anatomickou nebo kulatou savičku.

U výrobků Suavinex máte rovněž možnost volby materiálu saviček – latexové/sili­konové.  Podle dětských zubařů je kvalita a design saviček dokonalá pro správný vývoj patra. Savičky jsou vyrobené z materiálů, které napodobují jak svou konzistencí, tak pohybem mateřský prs během sání při kojení.

Díky ventilkům umístěným na její horní hraně napomáhají předcházet škytavce a kolikám. Širokohrdlé savičky Suavinex jsou kompatibilní se všemi širokohrdlými láhvemi značky Suavinex. Vyrobeno v rámci EU. Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader