Loading
Loading

SUNAR Complex 1 (300 g) – kojenecké mléko

SUNAR Complex 1 (300 g) – kojenecké mléko

do 2 týdnů na eshopu, nechte si zboží doručit na naši prodejnu
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F038322 , Dodavatelský kód: 41010300 , EAN: 8592084413163 , Značka: Sunar

SUNAR Complex 1 (300 g) – kojenecké mléko

Sunar complex je vyvinutý podle vzoru mateřského mléka. Obsahuje unikátní kombinaci látek přirozeně se vyskytujících v mateřském mléku. Mléčný tuk dodává mléku lahodnou chuť. Je vhodný pro děti od narození.

Vlastnosti:

  • Počáteční sušené mléko pro děti od narození. Obsahuje unikátní kombinaci látek přirozeně se vyskytujících v mateřském mléku
  • Sunar complex je vyvinutý podle vzoru mateřského mléka. Obsahuje unikátní kombinaci látek přirozeně se vyskytujících v mateřském mléku. Mléčný tuk dodává mléku lahodnou chuť.
  • Obsahuje nukleotidy jako přirozenou složku mateřského mléka. Hladiny minerálů a vitamínů jsou přizpůsobeny věku a tělesné hmotnosti kojence.
  • Obsah jodu odpovídá přesně jeho deficitu v našem geografickém prostředí.
  • Obohacení selenem posiluje účinnost antioxidačních vitamínů.
  • Navýšení energetické hodnoty udrží dítě déle spokojené.

Počáteční kojenecká výživa, která je určena pro výživu kojenců od narození v období odstavování nebo pokud nemohou být kojeni.

Sunar complex 1 jako náhradu za kojení používejte pouze na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě. Kojení je pro novorozence a kojence nejlepší způsob výživy. Potravina pro zvláštní výživu.

Způsob přípravy:

Naplňte odměrku vrchovatě práškem, přebytek zarovnejte ostřím čistého nože a vsypte do láhve požadovaný počet odměrek (viz tabulka). Dobře zavřete a protřepejte. Před podáváním dítěti si zkontrolujte na ruce,že teplota mléka není vyšší než 37 až 40 °C.

Složení:

Sušená demineralizovaná syrovátková bílkovina, rostlinné oleje (obohacené o beta-palmitát), sušené plnotučné mléko, laktóza, sušené odtučněné mléko, vláknina (galaktooligo­sacharidy), minerální látky (viz tabulka), vitaminy (viz tabulka), cholin, taurin, nukleotidy (AMP, CMP, GMP, IMP, UMP), inositol, L-karnitin, emulgator: sojovy lecitin.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader