Loading
Loading

SUNAR Premium 1 (600 g) - kojenecké mléko

SUNAR Premium 1 (600 g) - kojenecké mléko

skladem
cena: 299,00 Kč

Kód: F011861 , EAN: 8592084411435 , Značka: Sunar

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

SUNAR Premium 1 (600 g) - kojenecké mléko

Prémiová výživa pro miminka od narození svým složením napodobuje mateřské mléko a díky obsaženým vitaminům a minerálům podporuje zdravou obranyschopnost miminka. Obsažený mléčný tuk a důležité živiny zajišťují výživu, která přispívá ke zdravému vývoji miminka.

Jeho jedinečné složení je inspirováno mateřským mlékem. Jako jediný z celé nabídky kojenecké mléčné výživy (kromě HA) obsahuje mléčný tuk, díky kterému jej děti velmi dobře přijímají. Dále obsahuje například nukleotidy a DHA a ARA, jež jsou přirozenou součástí mateřského mléka a pro dětský organismus jsou nepostradatelné. Pro podporu střevní mikroflóry obsahuje Sunar Premium 1 také prebiotika GOS. Všechny tyto látky se významně podílí na posilování imunitního systému i pohodlí miminka a vy tak máte jistotu, že neděláte žádné kompromisy.

Vlastnosti:

  • Sunar premium 1 je výrobek počáteční kojenecké mléčné výživy.
  • Je určen pro výživu kojenců od narození v období odstavování nebo pokud nemohou být kojeni.
  • Sunar premium 1 se vyznačuje jedinečným složením, které je inspirováno mateřským mlékem.
  • Obsahuje totiž unikátní kombinaci látek přirozeně se vyskytujících v mateřském mléku, které se významně podílí na posilování imunitního systému a celkovém pohodlí dítěte.
  • Sunar jako jediný v celém portfoliu mlék (kromě HA) podle vzoru mateřského mléka obsahuje mléčný tuk, díky kterému je dětmi velmi dobře přijímán.
  • Se Sunarem premium nemusíte dělat žádné kompromisy a vaše děti ho budou milovat!

Obsahuje:

  • Prebiotika GOS – jsou přirozenou součástí mateřského mléka a potřebné pro zajištění správné střevní mikroflóry.
  • DHA a ARA – jsou přirozenou součásti mateřského mléka a pro organismus nepostradatelné. Proto by měly být dle doporučení odborníků na výživu přijímány stravou.
  • Nukleotidy – jsou přirozenou součástí mateřského mléka a pro organismus nepostradatelné. Proto by měly být dle doporučení odborníků na výživu v dostatečném množství přijímány stravou.

Návod k přípravě:

Nejprve vyvařte kojeneckou láhev a savičku. Převařte kojeneckou vodu, nechejte zchladnout na požadovanou teplotu a nalijte potřebné množství do lahvičky. Poté přidejte přesné množství mléka dle návodu, uzavřete láhev a směs řádně protřepejte. Ověřte teplotu mléčné směsi jejím kápnutím na vnitřní stranu zápěstí, až poté podávejte dítěti. Ověřte teplotu mléčné směsi jejím kápnutím na vnitřní stranu zápěstí, až poté podávejte dítěti.

Složení:

Sušené odtučněné mléko,laktóza (z mléka), galaktooligosacha­ridy (z laktózy), slunečnicový olej, mléčný tuk, koncentrát syrovátkové bílkoviny (obsahuje bílkovinou membránu mléčného tuku – MFGM, fosfolipidy, gangliosidy, glykoproteiny), řepkový olej, palmový olej, kokosový olej, syrovátková bílkovina obohacená o alfa laktalbumin (z mléka), emulgátor (sójový lecithin), chlorid draselný, rybí olej, uhličitan vápenatý, citran sodný, olej z Mortierella alpina, kyselina L-askorbová, citrát draselný, hydroxid vápenatý, síran hořečnatý, chlorid sodný, taurin, chlorid cholinu, L-askorbylpalmitan, inositol, síran železnatý, sodná sůl, cytidin 5' monofosfátu, síran zinečnatý, sodná sůl uridin 5' monofosfátu, L-karnitin, sodná sůl adenosin 5' monofosfátu, sodná sůl guanosin 5' monofosfátu, D-pantothenát vápenatý, sodná sůl inosin 5' monofosfátu, nikotinamid, D-alfa tokoferol, síran měďnatý, thiamin hydrochlorid, pyridoxin hydrochlorid, retinylacetát, riboflavin, jodid draselný, kyselina listová, seleničitan sodný, fytomenadion, cholekalciferol, D-biotin. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader