SUNÁREK Dětské sušenky písmenkové (150 g)

SUNÁREK Dětské sušenky písmenkové (150 g)

SUNÁREK Dětské sušenky písmenkové (150 g)

skladem
cena: 46,90 Kč

Kód: hero10644 , EAN: 8592084409197

SUNÁREK Dětské sušenky písmenkové (150 g)

Popis:

SUNÁREK písmenkové sušenky jsou skvělým obohacením jídelníčku malých dětí. Díky svým tvarům a lahodné jemné chuti jsou chutnou svačinkou pro první zoubky a veselé křupání. Velikost a tvar sušenek je přizpůsoben dětským ručičkám, takže dítě je snadno uchopí a rozvíjí tak svoji zručnost a koordinaci pohybů. Zároveň pomáhají učit děti lépe konzumovat a žvýkat větší kousky.

Písmenkové sušenky pro první dětské zoubky. Mají přirozenou chuť, jsou vyrobeny z vybraných cereálií a přírodních surovin, s vitaminy a vápníkem. Vhodné pro děti od ukončeného 12. měsíce věku.

Písmenkové sušenky jsou skvělým obohacením jídelníčku malých dětí.

Vlastnosti:

  • Díky svým tvarům a lahodné jemné chuti jsou chutnou svačinkou pro první zoubky a veselé křupání.
  • Velikost a tvar sušenek jsou přizpůsobeny dětským ručičkám, takže dítě je snadno uchopí a rozvíjí tak svou zručnost a koordinaci pohybů. Zároveň pomáhají učit děti lépe konzumovat a žvýkat větší kousky.
  • Vhodné pro první zoubky
  • Znovuuzavíratelný obal

Složení:

Obilná mouka 61,9 % (pšenice, rýže, ječmen, kukuřice), cukr, nehydrogenovaný rostlinný olej (palmový), pšeničný škrob, pasterizované mléko, vejce, sušené odtučněné mléko, minerální látky (vápenaté soli kyseliny orthofosforečné, uhličitan vápenatý, fumaran železnaty, síran zinečnatý), med, kypřící látky (uhličitan amonný, uhličitan sodný, difosforečnan sodný), jodidovaná sůl (jedlá sůl, jodid draselný), aroma, vitaminy (B1, B2, B6, B12, kyselina listová, D, K, niacin). Může obsahovat stopy sóji, oříšků a sezamu. Obsahuje lepek.

Anonymní uživatel

Chutné, nedrobí

Anonymní uživatel

chutné, akorát pro dítě do ruky

zdroj dat: heureka.cz

Ajax loader