SUNARKA Dětský snack jablkové kroužky 50g

SUNARKA Dětský snack jablkové kroužky 50g Akce Dárek

SUNARKA Dětský snack jablkové kroužky 50g

Vracíme 5 % nazpět

skladem

Běžná cena: 28,00 Kč
Akční cena: 20,90 Kč

Kód: hero10645 , EAN: 8592084408923

SUNARKA dětský snack jablkové kroužky 50g

Popis:

Sunarka snacky jsou skvělým obohacením jídelníčku malých dětí. Díky svým tvarům a lahodné jemné chuti jsou chutnou svačinkou pro první zoubky a veselé křupání. Velikost a tvar snacků je přizpůsoben dětským ručičkám, takže dítě je snadno uchopí a rozvíjí tak svoji zručnost a koordinaci pohybů. Zároveň pomáhají učit děti lépe konzumovat a žvýkat větší kousky. Sunarka snacky si děti jistě oblíbí.

Přirozená chuť

Vynikající chuť Sunarka snacků je dána jejich složením a přirozeným obsahem pečlivě vybraných obilovin. Sunarka prstýnky s jablečnou příchutí je možné konzumovat jako chutnou svačinku kdykoliv během dne.

Vybrané cereálie

Sunarka snacky jsou vyrobeny z kukuřice a rýže a jsou přirozeně bezlepkové.

Přírodní suroviny

Snacky Sunarka jsou vyráběny z vysoce kvalitních a přísně kontrolovaných přírodních surovin bez použití konzervačních látek a barviv*.

Vitaminy a vápník

Sunarka snacky obsahují potřebné vitaminy a vápník. Vápník přispívá k normálnímu růstu a vývinu kostí u dětí 1 porce 15 g (cca 33 ks snacků) obsahuje 89 mg vápníku (22% referenční hodnoty).

Složení výrobku:

kukuřičná krupice 25 %, kukuřičná mouka hladká 25 %, rýžová mouka 25 %, cukr, uhličitan vápenatý, vitaminy (biotin, vitamin B1, B6, B2, C, kyselina listová, niacin, E, B12, kyselina pantothenová), přírodní jablečné aroma. Může obsahovat stopy arašídů, ořechů, sóji, mléka a obilovin s obsahem lepku (do 20 mg/kg.

Extrudovaný výrobek. Potravina pro zvláštní výživu – potravina pro obilnou výživu kojenců a malých dětí od ukončeného 12. měsíce. Při konzumaci nenechávejte dítě bez dozoru. Nebezpečí vdechnutí výrobku. Uchovejte na suchém místě při pokojové teplotě. Neskladujte v chladničce. Otevřené balení vždy dobře uzavřete, uložte na suchém a tmavém místě a spotřebujte do 2 dní.

*Podle zákona.

Anonymní uživatel

Dětem chutná

Anonymní uživatel

kroužky jsou akorát do ruky, chutnají dobře

chutné, akorát do ruky, rozpouští se
nic mě nenapadá
Anonymní uživatel

Moc dětem nechutná.

Anonymní uživatel

mňamka

Anonymní uživatel

dobré

moc dobré. Chutnají všem

zdroj dat: heureka.cz

Ajax loader