SUNARKA Krupicová kašička s medem na dobrou noc 225g - mléčná kaše

SUNARKA Krupicová kašička s medem na dobrou noc 225g - mléčná kaše Dárek

SUNARKA Krupicová kašička s medem na dobrou noc 225g - mléčná kaše

Vracíme 5 % nazpět

skladem

cena: 71,90 Kč

Kód: F004176 , EAN: 8592084409661

SUNARKA krupicová kašička s medem na dobrou noc 225g – mléčná kaše

Popis:

Mléčné kaše Sunarka přispívají ke správnému růstu, harmonickému vývoji a celkovému pohodlí dítěte. Obsahují naturbalance, vyváženou kombinaci zdravé výživy a přirozené mléčné chuti.

Přirozená chuť:

Vynikající chuť mléčných kaší Sunarka je dána složením s vyváženým obsahem mléka, vyšším podílem ovoce a přirozeným obsahem pečlivě vybraných obilovin.

Vybrané cereálie:

Sunarka kaše obsahují vybrané cereálie, které by měly být v dostatečném množství pravidelnou součástí jídelníčku pro spokojené bříško a jeho pohodlí. Navíc jsou kaše díky speciálnímu zpracování cereálií lehce stravitelné.

Přírodní suroviny:

Sunarka kaše jsou vyráběny z vysoce kvalitních a přísně kontrolovaných přírodních obilovin a dalších surovin bez použití konzervačních látek a barviv.** **Vitaminy a minerální látky **** Sunarka kaše obsahují všechny důležité vitaminy a minerální látky včetně vápníku a vitamínu D, které jsou důležité pro normální růst a vývin kostí u dětí.

Bez přidaného cukru* Obsahuje naturbalance Výživná a lehce stravitelná Obsahuje mléko Výborná rozpustnost Jednoduchá příprava, stačí přidat vodu

Anonymní uživatel

dceři moc chutná

chuťově výborná,zasytí

zdroj dat: heureka.cz

Ajax loader