SUNARKA Krupicová vanilková kašička do mlíčka (150g) - nemléčná kaše

SUNARKA Krupicová vanilková kašička do mlíčka (150g) - nemléčná kaše Akce Dárek

SUNARKA Krupicová vanilková kašička do mlíčka (150g) - nemléčná kaše

Vracíme 5 % nazpět

nedostupné

Běžná cena: 34,90 Kč
Akční cena: 32,90 Kč

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F002398 , EAN: 8592084410636

SUNARKA krupicová vanilková kašička do mlíčka (150g) – nemléčná kaše

Sunarka krupicová kaše do mlíčka s originální chutí je skvělým zpestřením a obohacením jídelníčku dítěte. Vynikající lahodná chuť nemléčných kaší Sunarka je dána jejich složením a obsahem pečlivě vybraných obilovin. Kaše jsou vyráběny z vysoce kvalitních a přísně kontrolovaných obilovin bez použití konzervačních látek, umělých aromat a barviv. Kaše jsou výživné, lehce stravitelné a jsou zdrojem vlákniny. Sunarka kaše obsahují důležité vitamíny a vápník, který je důležitý pro normální růst kostí.

Dávkování:

Připravte si 120ml mléka které obvykle podáváte, ohřátého na 40st. celsia. Za stálého míchání vidličkou postupně přidávejte 25g sušené Sunarka kašičky do mlíčka, což jsou asi 4 vrchovaté polévkové lžíce. Hustotu kaše můžete podle potřeby upravit přidáním mlíčka nebo prášku. Sunarku po přípravě ihned podávejte.

Složení:

Pšeničná mouka, cukr, pšeničná krupice 14%, kakao se sníženým obsahem tuku 2,5%, uhličitan vápenatý, vitamíny (C, niacin, E, kyselina pantothenová, B2, B6, B1, kyselina listová, biotin.) Může obsahovat stopy arašídů, skořápkových plodů, mléka a sóji.

Anonymní uživatel

nějak zapomněli na vanilku

Anonymní uživatel

vyhovuje

malému chutná
/

zdroj dat: heureka.cz

Ajax loader