SWISS PSÍ SÁDLO Dr.Weiss Originální bylinná mast 75ml

SWISS PSÍ SÁDLO Dr.Weiss Originální bylinná mast 75ml

SWISS PSÍ SÁDLO Dr.Weiss Originální bylinná mast 75ml

nedostupné
cena: 231,00 Kč

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F005925 , EAN: 8594059731524

PSÍ SÁDLO SWISS Dr.Weiss Originální bylinná mast 75ml

Popis:

(min. 100 znaků, max. 254 znaků)

Originální bylinná mast vyrobená podle legendární švýcarské receptury poskytuje rychlou a šetrnou pomoc při kašli, rýmě a nachlazení.

Působení/užití:

(Uveďte způsob užívání a působení přípravku.)

Originální bylinná mast vyrobená podle legendární švýcarské receptury obsahuje ověřenou kombinaci včelího vosku a účinných bylinných extraktů, které jsou známy svým blahodárným účinkem:

při nachlazení při rýmě a ucpaném nosu při úporném kašli při dýchacích potížích (astma, bronchitida atd.)

Použití:

Podle potřeby aplikovat několikrát denně na hruď a záda. Přípravek jemně vmasírovat do úplného vstřebání, případně aplikovat formou zábalu. Je možné aplikovat menší množství také v okolí nosu a do oblasti spánků. Bezpečnost dermatologicky testována. Mírná hrudkovitost je přirozenou vlastností tohoto výrobku.

Příznaky:

(Uveďte příznaky potíží, kvůli kterým lze daný přípravek užít. Informace převážně odpovídající příbalovému letáku.) PŘI NACHLAZENÍ

Složení přípravku:

Účinnost zaručuje špičková alpská kvalita extraktů 10 léčivých bylin, které jsou známy svým blahodárným účinkem při úporném kašli, nachlazení, rýmě a ucpaném nosu, a dalších dýchacích potížích (astma, bronchitida atd.). Konzistence na bázi včelího vosku věrně kopíruje původní živočišné sádlo a na povrchu pokožky vytváří okluzivní ochranný film, díky kterému dochází k omezeným ztrátám vody a účinné látky léčivých rostlin snadněji pronikají do zevních vrstev pokožky. Info o firmě: (např. kde zákazník získá bližší info o přípravku)

Odborná poznámka:

(různá upozornění, kdo nesmí užívat, kde uschovávat atd.) Upozornění: K zevnímu použití! Přípravek je vhodný pro děti od 3 let. Neaplikovat do očí a na sliznice! Neaplikovat v případě alergie na některou obsaženou složku. Skladování: Uchovávejte při teplotě 15 – 25 °C, v původním obalu. Ukládat mimo dosah dětí! Spotřebujte do 6 měsíců od otevření.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader