SWISS PSÍ SÁDLO Dr.Weiss Originální bylinná mast 75ml

SWISS PSÍ SÁDLO Dr.Weiss Originální bylinná mast 75ml

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F005925 , EAN: 8594059731524

SWISS PSÍ SÁDLO Dr.Weiss Originální bylinná mast 75ml

PSÍ SÁDLO SWISS Dr.Weiss Originální bylinná mast 75ml

Popis:

(min. 100 znaků, max. 254 znaků)

Originální bylinná mast vyrobená podle legendární švýcarské receptury poskytuje rychlou a šetrnou pomoc při kašli, rýmě a nachlazení.

Působení/užití:

(Uveďte způsob užívání a působení přípravku.)

Originální bylinná mast vyrobená podle legendární švýcarské receptury obsahuje ověřenou kombinaci včelího vosku a účinných bylinných extraktů, které jsou známy svým blahodárným účinkem:

při nachlazení při rýmě a ucpaném nosu při úporném kašli při dýchacích potížích (astma, bronchitida atd.)

Použití:

Podle potřeby aplikovat několikrát denně na hruď a záda. Přípravek jemně vmasírovat do úplného vstřebání, případně aplikovat formou zábalu. Je možné aplikovat menší množství také v okolí nosu a do oblasti spánků. Bezpečnost dermatologicky testována. Mírná hrudkovitost je přirozenou vlastností tohoto výrobku.

Příznaky:

(Uveďte příznaky potíží, kvůli kterým lze daný přípravek užít. Informace převážně odpovídající příbalovému letáku.) PŘI NACHLAZENÍ

Složení přípravku:

Účinnost zaručuje špičková alpská kvalita extraktů 10 léčivých bylin, které jsou známy svým blahodárným účinkem při úporném kašli, nachlazení, rýmě a ucpaném nosu, a dalších dýchacích potížích (astma, bronchitida atd.). Konzistence na bázi včelího vosku věrně kopíruje původní živočišné sádlo a na povrchu pokožky vytváří okluzivní ochranný film, díky kterému dochází k omezeným ztrátám vody a účinné látky léčivých rostlin snadněji pronikají do zevních vrstev pokožky. Info o firmě: (např. kde zákazník získá bližší info o přípravku)

Odborná poznámka:

(různá upozornění, kdo nesmí užívat, kde uschovávat atd.) Upozornění: K zevnímu použití! Přípravek je vhodný pro děti od 3 let. Neaplikovat do očí a na sliznice! Neaplikovat v případě alergie na některou obsaženou složku. Skladování: Uchovávejte při teplotě 15 – 25 °C, v původním obalu. Ukládat mimo dosah dětí! Spotřebujte do 6 měsíců od otevření.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader