TAF TOYS Hrací deka s hrazdou Zvídálek

TAF TOYS Hrací deka s hrazdou Zvídálek

skladem
Běžná cena: 2 199,00 Kč
Akční cena: 1 799,00 Kč

Kód: F029639 , EAN: 605566120157

TAF TOYS Hrací deka s hrazdou Zvídálek

Hrací deka s odnímatelnou hrazdou a aktivitami pro rozvoj motoriky a smyslů dítěte.. Velká, měkká a barevná textilní podložka s aktivitami podporuje motorický, poznávací a emocionální vývoj dítěte.

Hrací plocha umožňuje pohyb dítěte na zádech i na bříšku, hebký polštářek pod děťátko posiluje krční a zádové svaly, bezpečné zrcadlo povzbuzuje ke zvedání hlavičky, později ke zvedání se na rukách. Deka pobízí k rozsáhlému zkoumání a objevování.

Její součástí jsou nejrůznější aktivity – kousátka, záplaty z různých textur, šustivá ušiska a křídla, zvonkohra motýl, pískací žirafa, natahovací ještěrka, hrací míč, odnímatelné oblouky. Na oblouky je možné připevnit také jiné oblíbené hračky dítěte.

Bez použití oblouků je vhodná i pro přebalování. Barevné a roztomilé ilustrace stimulují interakci mezi rodičem a dítětem. Deka se dá snadno složit a přenášet, pro větší komfort je opatřena extra vycpávkou.

Rozměr balení a specifikace:

  • Rozměry 100×150cm.
  • Vhodná od narození.
  • Údržba: ruční praní ve vodě (do 30°C), nesušte v sušičce, nežehlete, hrací míč pouze otírejte.
  • Montáž/demontáž musí provádět dospělá osoba. Není určeno ke spaní. Když se dítě začne zvedat na rukách a začne klečet, odstraňte oblouky.
  • Nepoužívejte uvnitř postýlky nebo ohrádky.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader