TAF TOYS Hrací podložka s hrazdou Jungle Pals gym

TAF TOYS Hrací podložka s hrazdou Jungle Pals gym

skladem
Běžná cena: 1 099,00 Kč
Akční cena: 949,00 Kč

Kód: F006556 , EAN: 605566118253

TAF TOYS Hrací podložka s hrazdou Jungle Pals gym

Tato hrací podložka s hrazdou je ideální kombinací hrací deky, hrazdy s barevnými hračkami a aktivitami, které Vaše dítě zabaví a zároveň pomůže jeho smyslovému a motorickému rozvoji.

Taf Toys hrací deka nabízí Vašemu dítěti 2 vývojové etapy, 0–3 měsíců a od 3 měsíců výše.

V první Fázi: dítě leží na zádech a hraje si s hračkami zavěšenými na hrazdičce, které povzbuzují jeho smysly a vývoj motorických schopností vývoje dítěte. V této fázi lze k hrazdě připojit také zrcátko, kdy je možné pozorovat Vaše miminko a poznávat jeho postupný vývoj.

Ve 2. etapě: 3 měsíce a výše lze hrazdičku od hrací deky oddělit a díky tomuto můžete hrací deku použít také jako hrací podložku.

Na této podložce lze provádět různé dětské vývojové hry, které prohlubují emoční inteligenci dítěte. Zároveň se hrou podporuje interakce s rodičem. V této vývojové fázi si dítě hraje se zvonečkem, který je připevněn k barevnému tropickému ptáčkovi, míčkem a pozorují se v zrcadle.

Taf Toys hrací podložka s hrazdou je lehká a skladná. Je možné ji snadno vzít sebou na návštěvu či dovolenou a dítěti tak vytváří útulnější a známé prostředí, díky kterému se cítí pohodlněji. Stejně jako další produkty značky Taf Toys, byla i tato hrací deka navržena známým designérem Alainem Crozem, který je znám ve světě kojeneckých potřeb díky svému citu pro barvy a funkčnost všech svých navržených produktů. Značka Taf Toys se od začátku své historie zaměřuje, na všechny 4 vývojové prvky (emoční inteligence, poznávání, smysly a motorické schopnosti) a díky své produktové řadě tyto vývojové prvky prohlubuje a zdokonaluje.

Rozměr balení a specifikace:

  • Vysoce kvalitní materiály (tkané textilie na spodní vrstvě podložky)
  • Závěsné hračky podněcují smysly a motorické schopnosti vývoje dítěte
  • Materiály jsou v nejvyšších kvalitách
  • Hrací podložka je velice snadně skladovatelná a vhodná pro transport
  • Doporučený věk: 0+
  • Hrací deka obsahuje: hrací podložku, hrazdu, tropického ptáka se zvonem, funky kouly, zrcadlo
  • Hrazda je odnímatelná

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader