Loading
Loading

THULE RideAlong dětská cyklosedačka - Light Grey

THULE RideAlong dětská cyklosedačka - Light Grey

Barva

2 kusy na eshopu, nechte si zboží doručit na naši prodejnu

Dlouhodobě snížená cena 3 490,00 Kč 3 570,00 Kč

Kód: F051281 , EAN: 91021153981 , Značka: Thule

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

THULE RideAlong dětská cyklosedačka - Light Grey

Klasická, bezpečná a snadno použitelná polohovatelná dětská cyklosedačka, díky níž budou vaše každodenní cesty i vyjížďky do přírody s dítětem mnohem pohodlnější než dosud.

Vlastnosti:

Sedačka se na kolo upevní během několika sekund a stejně rychle sejme díky univerzálnímu rychloupínacímu držáku. Je vhodná pro většinu rámů kol (kulaté rámy o průměru 27,2–40 mm a oválné rámy s profilem o velikosti max. 40 × 55 mm).

Sedačka má také bezpečnostní stranová křidélka, které dětské ruce chrání před zraněním v případě, že se kolo opře o zeď Své dítě vezete vždy bezpečně díky nastavitelnému tříbodovému bezpečnostnímu postroji. Pohodlí dítěte během jízdy zaručuje systém odpružení DualBeam, který tlumí nárazy.

Dítě rychle a snadno zajistíte pomocí popruhu s bezpečnostní přezkou s velkými tlačítky, kterou dítě nedokáže uvolnit Aby bylo kolo lépe vidět i za snížené viditelnosti, je sedačka vybavena odrazkou a držákem pro uchycení bezpečnostního světla.

Sedačka roste spolu s dítětem díky nastavitelným opěrkám nohou a řemínkům k uchycení bot, které lze uvolnit a utáhnout jednou rukou.

Měkká vložka má vodoodpudivou úpravu a je oboustranná, přičemž každá strana je jinak barevná. Lze ji vyjmout a vyprat. Sedačka je navržena a testována pro převážení dětí ve věku od 9 měsíců* do 6 let o hmotnosti do 22 kg. *Použití pro děti do 1 roku je třeba konzultovat s pediatrem.

Děti si mohou po cestě pohodlně zdřímnout díky pěti různým variantám nastavení náklonu (do 20°), které lze snadno měnit jednou rukou.

Technické údaje:

  • Hmotnostní limit 22 kg
  • Hmotnost 5 kg
  • Bezpečnostní popruh 3-point
  • Odpovídá bezpečnostním normám ✓

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader