Loading
Loading

TRUELIFE Ústní sprcha AquaFloss Station

TRUELIFE Ústní sprcha AquaFloss Station

> 5 kusů na eshopu, nechte si zboží doručit na naši prodejnu
Cena 1 499,00 Kč

Kód: F136906 , Dodavatelský kód: TLAQFLST , EAN: 8594175353211 , Značka: TrueLife

TRUELIFE Ústní sprcha AquaFloss Station

TrueLife AquaFloss Station – Dejte svému úsměvu sebevědomí.

Mějte dokonalý úsměv, zdravé zuby a dásně bez práce. Ústní sprcha TrueLife AquaFloss Station vás zbaví zdlouhavého čištění mezizubních prostor. Jeho tryska mísí vzduch s kapkami vody a tento čistící proud prožene pod tlakem mezi vašimi zuby. Výsledkem je perfektní hygiena, prevence kazů i onemocnění dásní a dlouhotrvající pocit svěžesti. To vše bez otravných zubních nití.

SKVĚLÝ DOPLNĚK KARTÁČKU

Běžný ani elektrický zubní kartáček nedokáže odstranit všechen plak a bakterie z mezizubních prostor. Právě na tato místa je TrueLife AquaFloss Station specialista – pod tlakem do nich vhání proud vzduchu a vody a tím účinně čistí všechny špatně přístupné části vašich úst a odstraňuje zubní plak.

ČIŠTĚNÍ VÁS BUDE BAVIT

Používání ústní sprchy TrueLife AquaFloss Station je maximálně jednoduché a oproti zdlouhavému čištění mezizubními kartáčky vás bude bavit. Jednoduše si trysku vložíte do úst, zvolíte optimální tlak a za minutu budou vaše zuby a dásně hygienicky čisté.

ÚČINNÁ PREVENCE KAZU A ZÁNĚTŮ

Nejlepší zubař je ten, kterého vůbec nepotřebujete. TrueLife AquaFloss Station vám ušetří čas, bolest i peníze. Do nádržky můžete nalít obyčejnou vodu nebo použít vodu ústní. Ta vám zajistí ještě více svěžesti a dodatečnou ochranu před škodlivými bakteriemi.

PRO VŠECHNY ČLENY RODINY

Díky bohatému příslušenství může TrueLife AquaFloss Station využít celá rodina. V základním balení najdete hned dvě čistící trysky, které lze pohodlně uschovat ve víku nádržky.

600ml nádržka Do nádržky můžete nalít obyčejnou vodu nebo použít vodu ústní pro extra svěžest a hygienu. Objem 600 ml vám vystačí hned na několik čištění.

10 úrovní tlaku Tryska má 10 úrovní tlaku, pod kterým vstřikuje směs kapek vody a vzduchu do úst. Snadno tak zvolíte optimální sílu, případně si necháte poradit od stomatologa.

2 trysky v balení Naše ústní sprcha má v balení hned dvě výměnné trysky pro více členů vaší rodiny. Navíc značka TrueLife nabízí možnost dokoupit speciální hlavice pro doplnění vaší výbavy ústní hygieny.

Otočná hlavice 360° Hlavice trysky je otočná kolem dokola a snadno se tak dostane i do špatně přístupných míst vašich úst.

Tlak 20 až 125 PSI Dostatečný tlak dokáže spolehlivě rozrušit a odstranit zubní plak, stejně jako očistit dásně od škodlivých bakterií.

Pohodlné ovládání Na nádržce si během procesu přepínáte úroveň tlaku a přímo na trysce máte tlačítko pro přerušení čištění.

TrueLife – Jistota kvality S výrobky TrueLife máte jistotu, že kupujete produkt s garantovanou kvalitou pro bezpečné a kvalitní užívaní i v oblasti dentální hygieny.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader