Loading
Loading

TWISTSHAKE Deka uklidňující lev

TWISTSHAKE Deka uklidňující lev

Varianty

> 5 kusů na eshopu a skladem na 1 prodejně
Cena 519,00 Kč

Kód: F135250 , Dodavatelský kód: TWSK78515 , EAN: 7350083125156 , Značka: Twistshake

TWISTSHAKE Deka uklidňující lev

Uklidňující deka Twistshake ve tvaru lvíčka dodává odvahu malým dětem, které potřebují ukonejšit nebo touží po měkkém kamarádovi, a uklidňuje je. Lvíček Patrik je odvážný, laskavý a vždy k službám, když ho potřebujete!

Kdo by netoužil po tom, aby ho ve chvílích, kdy toho na vás začíná být trochu moc, ukonejšil odvážný a laskavý lvíček? Nebo se s ním prostě jenom pomazlit, když jste unaveni a chystáte se do postele? Lvíček Patrik je vládcem savany a netouží po ničem jiném než se stát tím nejlepším kamarádem vašich malých andílků. Díky své mazanosti a vynalézavosti dokáže vždycky přijít s novými fintami, jak utěšit a pomoci, a nevzdá se, dokud vaše dítě nebude klidné a v bezpečí. Navíc je mimořádně hebký, takže je od něj otírání smutných slziček ještě o něco příjemnější. Jeho dlouhé ruce a měkké tlapky jsou dokonalé pro útulné chvíle pohody.

Uklidňující deka Twistshake ve tvaru lvíčka je vyrobena z kvalitní velurové látky v krásné zlatohnědé barvě. Materiál je zcela nehořlavý a neobsahuje žádné ohnivzdorné látky, takže je tkanina tak jemná a bezpečná, jak je to jen možné. Na štítku je místo, kam můžete napsat jméno dítěte a telefonní číslo, kdyby snad někdy lvíček Patrik zůstal na hřišti nebo se vydal někam na průzkum. Všechny Patrikovy drobné doplňky jsou bezpečně připevněny, takže nehrozí riziko, že by je dítě utrhlo nebo odstranilo. Uklidňující deky společnosti Twistshake jsou vhodné jak pro kojence, tak i pro mírně starší děti a jsou schváleny a vybaveny značkou CE v souladu s normou EN 71.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader