Loading
Loading

Akce na Fisher-Price

sleva až 33 %

HRAČKY FISHER-PRICE BAVÍ A UČÍ!

Hračky Fisher-Price pomáhají dětem co nejlépe se rozvíjet. 

I vy můžete k tomu přispět a to výběrem toho nejkrásnějšího dárku.

Každý den děťátka je jedinečné dobrodružství, během kterého rozvíjí své smysly a učí se kreativitě. Umožněte mu nejlepší start. Hračky Fisher-Price jsou vytvořeny s cílem všestranného rozvoje již pro ty nejmenší.

Hrací deky, sedátka a hrazdičky jsou ideálné jako první hračka, která pomůže rozvíjet uvažování a motorické dovednosti. Dečky pomáhají nejmenším dětem v dosahování prvních úspěchů, jako je chytání a sahání. Sedátka díky jemnému houpání uklidní děťátko. Závěsné hračky můžete odepnout a vzít s sebou na procházku. 

Oblíbený pejsek Laugh and Learn

a jeho kamarádi provedou dítě světem zábavy a objevování. Jsou měkoučcí

a reagují na dětské dotyky. Najdete je také na dalších hračkách, které nabízí interaktivní zábavu.

Díky technologii Smart Stages™ můžete snadně nastavit úroveň hry, která je pro vaše dítě nejvhodnější. Naučný obsah se mění, jak dítě roste.

Zvukové hračky učí abecedu, čísla, tvary, pozdravy a mnoho dalšího. Zároveň přehrávají písničky a pomocí jednoduchých otázek a pokynů přispívají k učení. Mají nastavitelnou hlasitost tak, aby byly pro dítě příjemné a nerušily rodiče. 

Děti pomocí barevných vkládacích
a skládacích hraček
se nejen baví, ale zároveň nenuceně rozvíjí své manuální dovednosti, jako je koordinace očí, rukou, čí rychlost prstů a učí základní barvy a tvary. Součástí hraček jsou snadno uchopitelné pro dětskou ruku a lehce se udržují čisté.


Jemnou motoriku

Smyslové vnímání


Fantazii a kreativituFiltrace

Cenové rozmezí
Značky
Barva
Materiál
Pohlaví
Typ
Věk
Zobrazit více
Ajax loader